Çay kazanları arasında elektrikli çay ocağı ve tüplü çay kazanlarıyla birlikte doğalgazla çalışan çay kazanlarını da sayfamızdan inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Çay kazanları arasında hem elektrikle ve hemde tüple çalışan ve aynı zamanda hem elektrikli çay kazanı ve doğalgazlı çay kazanları satılmaktadır. Çay kazanları arasında satışı yapılan Remta Çay kazanı markasına ait servis noktaları neredeyse bütün şehir merkezlerinde bulunmaktadır. Almış olduğunuz çay kazanları 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır. Çay kazanlarının tamamı sıfır ve orjinal ambalajında adresinize kadar teslim edilmektedir. Çay kazanı ödemelerinde ödeme seçeneği olarak havele veya eft ile ödeme şeklini seçtiğinizde herhangi bir kargo ücreti alınmamaktadır. Teslimatta çay ocağı siparişlerinde kargo ücreti olarak 20 tl siparişinize eklenerek siparişiniz kargoya verilmektedir. Satışını yaptığımız remta çay kazanları Türkiye'nin bir çok noktasında servis ağı bulunan ve üretici firma tarafından arkasında durulan sağlam yapılı çay kazanlarıdır. Çay kazanı siparişinizi hızlı bir şekilde vermek için 0212 659 84 34 veya 0554 583 53 73 numaralı telefonları arayarak da çay kazanı siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Çay Kazanı sanayi tipi endüstriyel mutfak ürünlerinde ve işyerleri için vazgeçilmez paslanmaz çelik ve ce belgeli garantili ürünlerdir. Ce Belgeli Çay Kazanları doğalgazlı ve elektrikli olarak üretilmekte ve çay kazanları ce belgesiyle birlikte gönderilmektedir. Doğal gazlı çay kazanları diğer ürünlerden farklı olarak gazmer onay belgesiyle birlikte gönderilmektedir.
Hayatımızın her alanında yer alan çay, genel olarak iş yerlerimizde ve evimizde sürekli olarak tükettiğimiz geleneksel bir içeceğimiz haline gelmiştir. Çay kazanı kullanım alanlarına bağlı olarak toplu tüketim alanlarında genellikle büyük demlikli kazanlar şeklinde olan çay demleme makinelerinde yapılmaktadır. Çay kazanları için kullanım şekli ve kullanım ömrüne bağlı olarak uzun yıllar kullanılan ve sürekli satın alınmayan ürünlerdir. Almış olduğumuz çay kazanını uzun süreli olarak kullanmak ve tam verimli bir şekilde kullanabilmek için, kaliteli bir ürün almamız gerekmektedir. Almış olduğunuz çay demleme kazanının gerekli kalite belgelerine sahip olması ve belirli aşamaları geçmiş olması gerekmektedir. Tek demlikli çay kazanı veya fraklı boyutlarda satışı yapılan çay kazanlarından, birini beğendikdikten sonra, bize ulaşarak da sipariş verebilirsiniz.

Gövdesinde ve bütün malzemeleri paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen, yerli ürün çay kazanı modelleridir. Özellikleri bakımından, rezistansları kolay değiştirilebilir ve maliyet olarak işletmenize yük getirmeyecek bir üründür. Özellikle garantili olması ve garanti süresi bittiğinde de rezistans gibi malzemelerinin düşük maliyetli olmasından dolayı, en çok tercih edilen çay kazanı modelleridir.


%20
Çay Kazanları Elektrikli 1 Demlikli Okul ve Kantinler İçin
%12
Çay Kazanı 2 Demlikli Elektrikli Pleytsiz 23 Litre 250 Bardak
%9
Bakır Çay Kazanı 2 Demlikli Elektrikli ve Tüplü Profesyonel
1.245,00 TL Kdv Dahil
1.375,00 TL Kdv Dahil
%7
Çay Kazanı 3 Demlikli Elektrikli Pleytsiz Çay Ocağı
399,00 TL Kdv Dahil
429,00 TL Kdv Dahil
%7
Statik Boyalı Çay Kazanları 4 Demlikli Çaycı Çay Ocağı
1.395,00 TL Kdv Dahil
1.495,00 TL Kdv Dahil
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.