Çay makinası kategorisinde satışını yaptığımız çay otomatları ve çift musluklu çay makinalarının tamamı 2 yıl garantili olarak satılmakta ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulacak şekilde hizmet verilmektedir. Çay otomatı almak isteyen müşterilerimize bizim tavsiyemiz Signature semaverleridir. Bu ürünü tavsiye etmemizdeki en önemli faktörler arasında ürünün paslanmaz çelik olması ve kullanım kolaylığı yanında çay makinesi garanti süresi bittikten sonra arızalandığında çok uygun fiyatlarla tamir edilebilir olması ve yedek parçalarının bulunabilir olmakla birlikte fiyatları oldukça makul bir şekilde satılıyor olmasıdır. Örnek verecek olursak signature çay makinesi yedek musluklarını ücretini ödeme karşılığında satın alarak kendiniz çok rahat bir şekilde montajını yapabilirsiniz. Signature çay otomatları CE belgesine sahip olmakla birlikte 304 paslanmaz çelikten üretilen bir gövdeye de sahiptirler. Çay makinası siparişleriniz alındıktan sonra hızlı bir şekilde kargoya teslim edilerek sizlere en kısa zamanda ulaşması sağlanmaktadır. Garanti belgeleri onaylanarak kargoya teslim edildiklerinden garanti ile ilgili olarak ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçilmiş olunuyor. Çay Makinesi siparişlerinizde ödeme şekliniz şayet Havale veya Eft şeklinde yapılcaksa elektrikli semaver siparişlerinde kargo ücreti müşteriden alınmamaktadır. Çay Makinası kategorisinde bir çok çay otomatı üreticisinin ürünleri satılmaktadır, çay demleme makinesi direk olarak üretici firmalardan alınarak adresinize teslim edilmesi sağlanmaktadır. Satışı yapılan makinelerin yedek musluklarla birlikte çay makinesi rezistanslarını bizden tedarik edebilir veya almış olduğunuz çelik malzemeden yapılan makinenin detayları ile ilgili olarak bizlerden yardım bekleyebilirsiniz. Elektrikli semaver olarak satılan bu tarz içerisinde çay demleme haznesi bulunan çay makinası modelleri ve çeşitleri için bir çok markanın bir arada bulunduğu ve karma ürün çeşitliliğinin zengin bir şekilde sunulduğu internet satış sitemizden size göre modeli tercih edebilirsiniz.
Elektrikle kullanıma imkan tanıyan bu ürünlerin tamamı için aynı enerji kaynağı kullanılmakta ve elektrikli semaver olarak halk tarafından bilinmektedir. Termostat sistemine sahip ve kullanım kolaylığı sağlayan çift musluklu tasarım sayesinde iş yerinizde ve benzer mekanlarda kolay bir şekilde kullanıma imkan tanımaktadır.

Türkiye'de mutfak malzemeleri arasında kesinlikle olması gereken ürünlerin başında gelen bir ürün olarak kategorisinde yer alan çay demleme makineleri, genellikle işletmelerin mutfakları olmadığı halde kullanmalarına gerek duydukları bir üründür. Hayatımızın her alanına girmiş olan bu ürünlerin paslanmaz çelik malzemeden ve kaliteli çay yapımında kullanılmak üzere üretiliyor olmaları, kullanılan çelik kalitesiyle birlikte üründe kullanılan aksamların da kaliteli malzemeden üretilmiş olmasını mecburi kılmaktadır. Özellikle gelişen teknolojik imkanların da elverdiği ölçüde, çay tadında değişikliğe neden olmayan parçaların tercih edilmesi ve kullanılan kimyasal bazlı ürünlerin yer almaması, çay makinesinin kalitesini ortaya koymaktadır. Tasarruflu çay makinesi, satın almak için sistem üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

Çayın demlenme aşamasından, içim aşamasına kadarki alanlarda, herhangi bir sağlık sorununa yol açmayacak ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz çay demleme makineleridir. Çay tüketiminin fazla olduğu mekanlarda ve iş yerlerinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Çay makinelerini büfe ve lokanta gibi mekanlarda, müşterilerinize çay servisi yapmak için kullanabilirsiniz.

%30
Remta Magnum Çift Demlikli Semaver 24 Lt Çelik Çaycı
379,00 TL Kdv Dahil
539,00 TL Kdv Dahil
%15
Remta 60 Bardaklık Standart Çay Makinesi 7 Litre Çay Otomatı
%7
Remta Standart 250 Bardaklık Otomatik Çay Makinesi
259,00 TL Kdv Dahil
279,00 TL Kdv Dahil
%28
Çay Otomatı Sundem 30 Bardaklık Çelik Çay Makinası
129,00 TL Kdv Dahil
179,00 TL Kdv Dahil
%17
Sundem 50 Bardaklık Paslanmaz Çelik Çay Makinesi
149,00 TL Kdv Dahil
179,00 TL Kdv Dahil
%14
Paslanmaz Çelik Çay Makinası En Ucuz Sundem 120 Bardak
179,00 TL Kdv Dahil
209,00 TL Kdv Dahil
%20
Elektrikli Çay Makinası Sundem 80 Bardak Çay Demleme
159,00 TL Kdv Dahil
199,00 TL Kdv Dahil
%17
Çay Demleme Potu Sundem 160 Bardak Çay Makinası
189,00 TL Kdv Dahil
229,00 TL Kdv Dahil
%26
Sanayi Tipi Çay Makinası 250 Bardaklık Sundem 22 Litrelik
%10
En Kaliteli Çay Makinası Hangisi? 350 Bardaklık 36 Litre
%2
Sundem 500 Bardaklık 50 Litrelik Çay Makinesi
479,00 TL Kdv Dahil
489,00 TL Kdv Dahil
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.