Döner ocağı marka ve modelleri arasında en çok beğenilen döner makinalarını bir araya toplayarak kaliteli ürünlerin satışını yapan firmamız, moturlu döner ocağı, seren camlı döner ocağı ve doğal gazlı gazmer onaylı döner ocakları ile ilgili bir çok döner makinası çeşidini bir arada sizlere sunmaktadır. Döner ocağıyla ilgili bütün model ve çeşitlerini bulabileceğiniz online satış mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin tamamı sıfır ve 2 yıl garantili olarak, içerisinde bulunan belgeleriyle birlikte adresinize teslim olarak gönderilmektedir. Özel olarak talep ettiğiniz ihtiyaçlarınız için ve tavsiyeleriniz için firmamızla iletişime geçerek size uygun döner ocağının hangisi olduğu hakkında detaylı olarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. TSE Belgeli döner ocağı almak isteyen işyerlerinin bu döner ocağını tercih etmelerindeki amaç gazmer onaylı ve CE belgeli döner ocağı alarak doğalgaz şirketlerinin veya mühendislerinin doğalgaz firmalarına ürün belgelerini göstererek doğalgazlarının açılmasını sağlaya çalışmalarıdır.  Doğalgaz projeniz için gerekli olan 21 m barla basınçta tam verimle çalışabilmesi için özel olarak TSE standartlarında ve CE belgeli olarak üretilmiştir, bundan dolayı doğagaz projenizin onayı için gerekli belgelerle birlikte çalışma standartlarına da uygun olarak üretilmiştir. Döner ocağı marka ve modelleri arasında yer alan 3 gözlü döner ocağı ve dört gözlü döner ocağı en çok tercih edilen döner ocağı modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle iş yeri kullanıcılarının tercih ettikleri orta ölçekli işletmeler için ve lokantalar için uygun olan döner ocağı modeli üç gözlü radyan sayısına sahip döner ocaklarıdır. Döner makinası almak isteyenlerin genellikle tercih ettikleri döner makineleri arasında remta döner makinası yer almaktadır, uzun ömürlü olarak kullanılabilen ve kullanım süresi boyunca kaliteli radyana sahip olmasından dolayı uzun yıllar güvenle kullanılabilecek bir döner ocağıdır. 
21 mbar döner ocağı ihtiyacınıza uygun olarak üretilen ve genel olarak Türkiye de bulunan bütün doğalgaz şirketlerinden onay almış, gazmer onaylı doğalgazlı döner ocağı için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya internet sitemiz üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.
Döner kesme bıçağı model ve fiyatları ile ilgili olarak elektrikli döner kesme bıçağı satış reyonuna bakabilirsiniz.

Elektrikli Döner Bıçağı

Endüstriyel mutfak kullanım alanlarının geniş bir yer kapladığı döner makinesi ve elektrikli döner bıçağısayesinde profesyonel döner doğrama işlemini kullanım alanlarına ve kullanım şartlarına bağlı olarak bir çok firmanın profesyonel olarak kullanımına imkan tanımaktadır. Elektrikli döner bıçağı kullanım gerektiren yerlerin müşteri temsilcilerinin olumlu yorumları ve müşteri temsilcilerinin yaprak döner satışlarındaki artışlar sonucunda bu ürüne farklı firmalarında yönelmesini sağlamaktadır.

İstoç satış noktaları arasında yer alan online satış sitemiz sayesinde elektrikli döner bıçağı Türkiye geneline satış yapılmasını sağlamakta ve online olarak siparişinizde vermiş olduğunuz adresinize teslim edilmektedir. Döner kesme makinesi fiyatları ve profesyonel imkanlar sunan istoç adresinden hizmet veren istocsepeti.com bir çok müşterisi tarafından olumlu görüşlerin sonucunda şikayet almamış ve şikayet ulaşmamış bir firma olarak hizmet vermektedir. Endüstriyel mutfak malzemelerinin başında yer alan elektrikli döner bıçağı sayesinde müşterilerinize döner kesme işlemi ile yaprak kadar ince bir döner servisi yapabilir ve çay kazanı, çay makinesi gibi ürünlerin de işyerinize ulaşmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Elektrikli döner bıçağıkullanım şekilleri ve kullanım alanları imkanlarından hizmet vermekte olan bir çok kişinin uygun şartları taşıyan imkanların bir arada olmasıyla birlikte, kaliteli hizmet veren bir işyerinden sipariş vermiş olacaksınız. İmkan tanınan koşulların yerine getirilmesi sonucunda siparişleriniz hızlı ve uygun şartlar altında adresinize gönderilmektedir.

%13
Gazlı Döner Ocağı Tüplü Remta 3 Radyanlı Döner Makinası
%14
Tüplü Döner Ocağı 2 Radyanlı Standart Döner Makinası
%22
Elektrikli Döner Bıçağı Profesyonel Döner Kesme Makinası
%7
Döner Makinesi Alttan Motorlu 4 Gözlü Doğalgazlı CE Belgeli
1.349,00 TL Kdv Dahil
1.449,00 TL Kdv Dahil
%0
Döner Makinası Üstten Motorlu Doğalgazlı 4 Dik Radyanlı
%23
Jet 120 Döner Kesme Bıçağı Dibeksan Et Tavuk Döner Makinesi
%9
Önü Camlı Döner Ocağı 3 Gözlü Tüplü Döner Makinesi
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.