Elektronik Sigara


Elektronik sigara kullanımı sigaraya zam gelmesinden sonra tekrar gündeme geldi,genel olarak nikotin ihtiyacını karşılama amacıyla üretilen ve aynı zamanda sigara tiryakilerinin el alışkanlıklarını gidermeleri için bir süre kullanma ihtiyacı duymalarından dolayı ortaya çıkan bu ürün, yıllar önce satış rekorları kırmış ancak sigara şirketlerinin de baskısıyla yasaklandığına dair haberler ortaya atılmıştı. Elektronik sigaranın yasaklanması çalışmalarında şüphesiz yıllardır vatandaştan sürekli olarak para sümüren sigara şirtelerinin payı oldukça yüksek gözüküyor. Sigara bırakma alışkanlığını edinmek isteyen tiryakilerin nefes alışverişlerinde dumana benzer bir yapay buhar çıkarması ve özellikle sigara boyutlarında olan yapısından dolayı tiryakilerin canları sigara istediğinde, sigarada aradıkları özelliklerin tamamını bu yapay elektronik sigarada bulabilecekleri şekilde tasarlanarak üretilmiştir. Özellikle sigaraya bağımlı olan ve farklı sigara bırakma yöntemlerini denemiş olanlar için denemeye değer bir yöntem olarak karşılarına sunulan bir imkan olarak gözükebilir. Elektronik sigara bırakma ürünlerinde kullanılan bataryalar ve elektronik aksam hiç bir şekilde insan sağlığına zarar vermeyecek seviyede üretilmiş ve elektrik akımı zararlı olmayacak güçte bataryaya adapte edilmiştir.
Günlük sigara tüketimi bir paketten fazla olanlar için ve özellikle genel bir nikotin bağımlısı olanlar için özel olarak üretilen bu ürün, tiryakilerin kullandıkları sigaralarını aratmayacak şekilde duman çıkışı sağlaması ve sigara boyutlarına yakın olan boyutu ile elinizde sigarınız varmış gibi bir duygu içiresinde olmanıza imkan tanımaktadır. Genellikle sigara tiryakilerinin aradığı en önemli şey, sigara dumanını hissetmek ve ellerinde sigaranın varlığını ortaya koyacak bir nesnenin olmasını görmektir, sigara bırakma ürünü olan elektronik sigara bırakma ürünleri tam olarak bu işlemi yapmak için özel olarak üretilmiş ve sigara tiryakilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine sunulmuştur.
Elektronik sigara modelleri arasında yer alan şarjlı ve elektrik prizleriyle çalışmasından dolayı hem ekonomik ve hem de sigarayı bıraktırmaya yönelik yeni bir ürün olarak yenilenmiş şekilde müşterinin karşısına çıkarılmıştır. Elektrikle çalışan sigara olarak bilinen ve kullanan kişilerden sigara bırakma oranının yüksek olması bir çok kişinin referans olmasıyla yeni müşteri kitlesi kendine oluşturan bir üründür. Elektrikli sigaranın kullanımı hem basit bir şekilde müşteriye anlatılmakta ve hemde kullanım bakımından insanları yormayacak ekipmanlara sahip olması da kullanım kolaylığını oluşturan etkenlerdendir.
elektronik sigara
Elektronik sigaranın faydaları arasında sigaranın zararlarından kurtulmanızla birlikte ekonomik olarak rahatlamanız ve her ay onlarca tl sigara için para ödemenize gerek kalmayacak bir üründür. İnsan fizyolojisinde olan alışkanlıklardan vazgeçememek duygusu ve sürekli olarak edindiğimiz alışkanlıklarımıza bağlı kalmamız malesef sigaraya da olan bağlılığımızın süreklilik arzetmesini sağlamaktadır. Sigaranın hem bize hemde çevremizde yaşayan insanlara zararlarını sayacak kadar az olmadığını düşündüğümüz için bu zararların tamamını hem sayma imkanımız yok, hemde saysak sayfalara sığdırma imkanımız yok ki zaten bizim de bilmediğimiz ve sigara içen tiryakilerin de bilmedikleri yüzlerce belkide binlerce zararı da olabilecek bir sorun olarak görmek gerektiği düşüncesindeyiz. 
Sigarayı bırakmak isteyen kişiler arasında bir çok farklı yolu denemiş ancak şararılı olamamaş insanların genel yanılgılarından biri de hemen sigara bırakma arzusu içerisinde bilmedikleri bitkisil toz karışımlarının faydalarını yüksek oranda görebileceklerini düşünerek, satılan sigara bırakma ürünlerine rağbet etmeleridir, genel olarak sigara kullanan bir kişi yıllarca her gün onlarca kez yaptığı bir işi yani bir alışkanlığı bırakması gibi bir durumun hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebileceği düşüncesine kapılmak ve bununla birlikte almış olduğu bitkisel sigara bırakma tabletlerinin sayesinde sigarayı bırakabileceğini düşünme yanılgısıdır. Belkide yüzlerce insan bu yöntemle sigarayı bırakmış olabilir ancak her işte azınlıklar geneli belirlemediği gibi sigara bırakma işinde de başarılı olan insanlar bu durumun belirleyici olmasında etkin rol oynama imkanları bulunmamaktadır. Elektronik sigara işte bu anlamda faydalı olabilmesi düşüncesiyle üretilmiş ve asıl amacının sigara bırakma aşamasında bağımlıya hem nikotin ihtiyacını karşılaması ve vucudun nikotin gereksinimini azaltarak ona hitap etmesi ve hem de el alışkanlığıyla tiryakinin dudak alışkanlığına hitap ederek elinde kendini oyalayacak ve tabiri caizse kendini sigara ihtiyacına kulak verecek bir ürün geliştirilmesiyle ortaya çıkmıştır.
Elektronik sigara ile sigara bırakma ihtimaline karşı bir önlem olarak alınması tavsiye edilen ve genel olarak bir çok kişinin almak istediği veya beklentilerinin gerçekleşmesini isteyecekleri bir ürün olarak karışımıza çıkmaktadır. Elektronik sigara fiyatları arasında hem fiyatı uygun olarak satılan ve hemde sigara kullanıcılarına genel olarak yararlı olabilecek bir ürün amacıyla üretilerek gönderilmiştir. Elektronik olarak kullanım kolaylığı ve bakımlı bir şekilde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir sigara bırakma ürünüdür. Sigaradan bıkanların artık yeter demesine vesile olabilecek niteliklerde ve kapasiteye sahip bir ürün olarak yurt dışından ithal edilen bir üründür. Sigaranın etkilerinden kendinizi sıyırmak ve daha sağlıklı bir günle hayatınıza devam etmek isteyeceğiniz anda kararlılığınızın yanında yer alacak bir ürün niteliklerine sahip olmasından dolayı kullanımına başlayabilir ve sigarasız bir yaşam sürmenize olanak sağlaması dileklerimizle bu ürünün satışına başladık.
Toptan elektronik sigara almak isteyen pazarlama şirketleri ve benzer şekilde elektronik sigara satışını yapmak isteyen işletmelerini uygun fiyatlarla adetli olarak alabilecekleri bir ürün olduğu için bizimle irtibata geçebilir ve toptan fiyatına elektronik sigara alımı yapabilirler. Elektronik sigara toptan fiyatıyla ilgili olarak telefon numaralarından ulaşabilir ve çevrenizdeki insanların veya müşteri kitlenizin sizin aracılığınızla sigarayı bırakmasına vesile olabilirsiniz. İndirimli elektronik sigara bırakma ürünleri ve kapsülleriyle birlikte satışının yapıldığı bu özel ürün, kendi orjinal elektronik sigara ambalajında müşterilerinize teslim edilmekte ve ilk paketini sizlerin açacağı şekilde paketli olarak gönderilmektedir. Elektronik sigara paketleri genel olarak kartuş, şarj aleti ve nikotin kartuşlarından oluşmaktadır. Elektronik sigara kargodan geldiğinde kapıda nakit olarak ödeyebilir veya dilerseniz ürün geldiğinde de ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Elektronik sigara kullanım şekli ve bakımından dolayı bir çok kişinin kullanabileceği özelliklerde olmasına rağmen yasal olarak 18 yaş üzeri nihai tüketicilerin kullanımına yasal olarak izin verilmektedir.
Elektronik sigara yorumları arasında müşterilerin genel olarak akıllarına takılan sorular arasında gerçekten sigarayı bırakabilirmiyim?, sigarayı bırakma imkanım genel olarak çok mu yüksek? veya benzer sorular müşterilerin akıllarında bu ürünle ilgili olarak genel olarak araştırmak istedikleri konular arasındadır. Elektronik sigara yorum olarak genellikle netten sağlıklı bilgi elde edilememekle birlikte yapılan yorumların gerçeklik nitelikleri de tartışılabilecek seviyede ve düzeysiz olarak yapılan yarı yalan yorumlardan oluştuğu gerçeği neredeyse her ürün gibi bu üründe de kendini gösteriyor, bu noktada alma düşüncesi olan müşterilerimize önerimiz ürünü satın alan bir tanıdıklarından yorumlarını almaları veya istanbul da istoç'a yakın bir bölgede yaşıyorlarsa şayet adresimize gelerek ürünü incelemeleri ve o şekilde alıp almamaya karar vermeleri olacaktır.
Elektronik sigara özellikleri ile ilgili detaylı araştırma yapıldığında duman çıkarma özellikli olarak satıldığı ve yapay bir duman çıkararak kullanan kişinin sanki sigara içiyormuş havasına girmesine imkan tanımaktadır, yapay duman genel olarak özel yapılı bir malzemeden kaynaklanan buhar görünümünde gözükmekte ve kış aylarında soğukta insanın nefesinin buharlaşması gibi buhar görüntüsünde bir profil ortaya çıkarmaktadır.
Elektronik Sigara Forum
 Elektronik sigara forum içeriklerini inceleyerek, elektronik sigara hakkında kullanıcıların forumda incelemelerini okuyabilir ve diğer kullanıcıların e sigara ile ilgili görüşlerini inceleyebilirsiniz. Elektronik sigara olarak satılan ürünlerin bir çoğunda beklenen etkinin gözlenmediği ve sigara bırakma konusunda yeterli başarıya ulaşamadığı da bazı yorumlar arasında gözükmektedir. En ucuz elektronik sigara ile ilgili olarak sayfamızda satışı yapılan uygun fiyatlı elektronik sigara başarılı bir ürün olmakla birlikte, kar marjı az tutularak daha ucuz fiyatla satılmaktadır. Müşterilerin kafasını karıştıran farklı fiyat seçeneklerinin bulunması ürün modellerinden ziyade kar marjının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Elektronik sigara fiyatları genellikle 99tl ile 249 tl arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. En ucuz elektronik sigara fiyatlarını google araştırması sonuçlarından rahatlıkla görebilirsiniz.
 

Elektronik Sigara Ego Ce 6 

Elektronik sigara markaları ve modelleri arasında yer alan Ego CE 6 modeli genel olarak fiyat araştırması yapıldığında 18 şubat 2013 tarihi itibari ile bir çok online satış sitesinde 159tl olarak satıldığını görmekteyiz, ancak bizim sayfamızda şuan ki fiyatı 99tl olarak indirimli satılmaktadır. Elektronik sigara satış fiyatı ve kullanım şekli bakımından kolay ve etkili bir ürün olan ego ce6 elektronik sigara fiyatlarını uygun fiyatla online satış sitemizden satın alabilirsiniz.
 

Elektronik Sigara Kullanım Alanları

Sigara kullanım alanlarının bir çok noktada kapatılması ve açık olmayan mekanlarda sigara kullanımının yasaklanmasıyla birlikte, elektronik sigara kullananlar bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlandı, havalanın da adamlar almış elektronik sigarayı ellerine rahat ve güzel bir şekilde keyifle kullanıyorlar, sigara içenlerin ise dışarı çıkıp sigara içtikten sonra tekrar bir çok güvenlik önlemlerinden geçerek bulundukları yere tekrar gelmeleri gerekecek, bu sadece sigara kullanan kişinin çektiği fiziki zorluklardan birisi. Şimdi gelelim genel sıkıntılara, en büyük sigaranın oluşturduğu sıkıntıların başında sağlık sorunları yer almaktadır. Elektronik sigara sağlık şartlarınızın daha iyi olması ve elektronik sigara kullanım oranının artmasıyla daha fazla sağlık sorunu yaşayan insan sayısında azalma da yaşanmaktadır.

Elektronik sigara kullanım şekilleri ve görselliği bakımından farklı boyutlarda ve farklı tatlar ortaya çıkaran özellikte ürünler bulunmaktadır. Elektronik sigara kullanım koşulları bakımından ve fiyatları bakımından, en ucuz elektronik sigara fiyatları ve en iyi elektronik sigara fiyatları arasında ürünler yer almaktadır. Sigaranın kullanım şekilleri bakımından insan vücudunda bir çok sağlık sorunlarına yol açmasından dolayı, artık korkulu rüyalar haline gelmiştir, elektronik sigara kullanımının sağlığınız açısından ne derece zararı olacağı şuana kadar teorik olarak veya kanıtlı olarak ortaya konulmuş net bir veriler bulunmamaktadır. Ancak elektronik sigarakullanımı geçici bir süreliğine kullanılacağı için bunun asıl zararlarının uzun vade için düşünülmesi gerekmeyen bir durum olarak görülebilir.

İnsan vücudunda sayısız rahatsızlıklara ve sorunlara sebep olan sigaradan kurtulma aracı olarak elektronik sigara kullanımı her geçen gün artmaktadır, elektronik sigara kullanım alanları ve kullanım şekilleri arasında yeterli sayıda kaliteli ürünlerin satılmaması ve satılan ürünlerin taklit isimlerle satılması, elektronik sigarakullanıcılarının karşılaşabilecekleri kötü ve olumsuz sorunlar arasında gösterilebilir.

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.