Endüstriyel Mutfak

Mutfak ürünleri arasında bir çok işyeri için ve sanayi tipi kuruluşların kullanabileceği döküm malzeme ürünler ile birlikte, lokanta malzemeleri satışı yer almaktadır. Endüstriyel mutfak ürünleri arasında ikinci el ürün bulunmamaktadır. Endüstriyel kuruluş ürünleri ile birlikte sitemizde satılan ürünlerin tamımı sıfır ve garantilidir. Mutfakta kullanılan ekipmanları ve benzer malzemeler için online satış sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek siparişlerinizin hızlı bir şekilde elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İstoç mutfak ürünleri alanında önde gelen firmalardan biri olan istocsepeti.com uygun fiyatlarla paslanmaz çelik ürünlerin satışını yapmaktadır.
döküm mutfak ürünleri arasında yer alan bir çok elektrikli mutfak ürünleri ve tüplü tezgah üstü ürünü aynı anda satışa sunulmuştur. Gazlı ve doğalgazlı sanayi tipi mutfak malzemelerini uygun fiyatlarla ve indirimli olarak istoç ucuzluğu ile satın alabilirsiniz. İstoc mutfak malzemeleri ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi almak ve sitemizde bulumadığınız marka veya firmanın ürünleri için bizimle telefonla görüşerek, talep etmiş olduğunuz size uygun ürününü satın alabilirsiniz. Endüstriyel mutfak ürünü denildiğinde akla gelen işletim merkezi olan istoç toptancılar çarşısında bulunan işyerimize gelerek sizin ihtiyacınız olan malzemeleri beğenerek satın alabilirsiniz. Remta mutfak ürünlerini satan istocsepeti.com online satış sitemizden baktığınız ürünleri güncel bilgileri ve fiyatlarıyla araştırarak ayrıntılı bir içeriğe sahip olan ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Endüstriyel mutfak sektörü teknoloji geliştikçe her geçen gün daha yeni ürünlerle hızla ilerleyişine devam etmektedir. En ucuz çelik ürünlerini en uygun fiyatlar satın almak isteyenlerin tercihi istocsepeti.com sanayi alanındaki teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Fırın, benmari, ızgara makinası, tost makinası, sanayi tipi fritöz, patates kızartma makinası, soğan doğrama makinası, doğalgazlı mutfak malzemeleri, pizza fırınları, giyotinli bulaşık makineleri, döküm ızgara makineleri ve daha bir çok  mutfak ürünleri online satış sitemizde satılmaktadır.
Doğalgazlı mutfak ile ilgili olarak müşterilerin kafasını karıştıran etmenler arasında bir diğer sorun ise gazmer onaysız ürünlerin farklı firmalar tarafından gazmer onaylı ürünlermiş gibi gösterilerek satılması ve sadece doğal gazlı olduğu için herhangi bir özelliğinin bulunmadığı halde hem gazmer onaylı ve hemde ce belgeli mutfak ürünleri olarak satışa sunularak müşterilerin yanıltıldığının altını özellikle çizmek istiyoruz. Satışını yaptığımız malzemeler arasında bulunan gazmer onaylı ve doğalgazlı set üstü ürünlerinin üzerinde gazmer onayılı ve ce belgeli yazan ürünler kesinlikle gazmer onaylı ve ce belgeli olarak üretilen ürünlerdir.
İş yeri ürünleri ile ilgili olarak ızgara makineleri lokanta ürünleri arasında yer alan ce belgeli ve gazmer onaylı pleyt ızgara ve döküm ızgara ürünlerinden tercih ettiğiniz ürünleri seçerek sipariş verebilirsiniz. Izgara makinesi modelleri için bir çok büyüklükte ve ebatlarda döküm ızgara mekineleri bulunmaktadır. Mutfak ekipmanları için telefon açarak müşteri temsilcisinden size uygun gelecek olan işletmeniz için ihtiyacınızın fiyatlarını ve boyutlarını detaylı olarak öğrenerek telefonla sipariş verebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Fiyatları

Restoran ve lokanta malzemeleri ile ilgili olarak fiyat politikası uygulamalarında yer alan ürünlerin fiyatları en iyi fiyat seviyelerinde ayarlanacak şekilde satılmaktadır. Satılan endüstriyel mutfak fiyatları için uygun fiyatlar ve şartlar bir araya getirilerek, Türkiye genelinde yaygın servis noktaları uygulamasıyla ve seçkin yerli üretim yapan firmaların ürünleri ile ilgili fiyat ayarlamaları yapılabilmekte ve uygulanabilmektedir. Yerli üretim mutfak ürünlerinin genelinde uygulanan fiyat indirimleri ve uygun fiyatlar sayesinde siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Sanayi Mutfak Ürünleri

Sanayi tipi mutfak ürünleri ile ilgili olarak piyasada satılan ürünlerden ziyade, endüstriyel tipi sanayi mutfak ürünleri kullanım kolaylıkları ve kollanım şartları ile ilgili olarak ayrıntılı kullanım şekliyle birlikte yanında gönderilen kullanma klavuzu sayesinde, endüstriyel sanayi tipi mutfak malzemenizi nasıl kullanacağınız ayrıntılı bir şekilde anlatılmış ve sizlerin hizmetine sunulmuştur. Kullanım klavuzları sayesinde rahat ve kolay bir kullanım şekline sahip olabilirsiniz. Sanayi mutfak ürünleri seçkin markaların ve modellerin bir araya getirilerek ayrıntılı olarak incelenmesi ve kullanım şartları ile ilgili olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutularak daha çok set üstü tezgah ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Sanayi mutfak malzemeleri arasında yer alan sanayi fritöz, döküm ızgara, köfte makinesi, döküm tost makinası ve lokanta malzemeleri ile diğer ürünleri olarak satışı yapılmakta olan mutfak malzemeleri içerisinde bir çok firmanın ürünleri satılmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanları ve markaları arasında yer alan sayısız marka ve model ürünlerin içerisinden size uygun profesyonel mutfak ekipmanlarını tercih edebilirsiniz.
İndustrial Kitchen olarak bilinen sanayi alanında kullanılan mutfak ürünleri markaları arasında yer alan, sundem markasına ait ürünleri indirimli ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Aletleri

İstoç adresinde bulunan iş yerimizden, bir çok marka ve modeller arasında yer alan ürünlerden, müşteri temsilcilerimiz ile bağlantıya geçerek, endüstriyel mutfak aletleri ihtiyaçlarınız için istoç toptan satış noktamıza ulaşarak ürün tedariğinde bulunabilirsiniz. Özellikle müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçtiğinizde, istoç adresimizden ürün teslim alacağınızı bildirerek adresimize gelerek de endüstriyel mutfak aletleri satın alabilirsiniz. Endüstriyel mutfak malzemeleri arasında yer alan sayısız marka ve modellerin genel olarak tamamı 2 yıl garantili ve yaygın servis noktaları bulunan ürünlerdir. Remta çelik tarafından üretilen yerli üretim ürünlerin, istoç bölgesinde servis noktası da bulunmaktadır. Normal prize takılan elektrikle çalışan, endüstriyel lokanta malzemelerimiz daha çok tercih edilmekte ve ilk verilen siparişleriniz, normal prizle uyumlu olacak şekilde hazırlanmış, ürünler ile gönderilmektedir.

Lokanta ve restoran gibi mekanlarda kullanılan malzemelerin, bütün çeşitlerini bu kategoride bulmanız mümkündür. Mutfak malzemeleri arasında yer alan ürünleri, istoç toptan satış fiyatları ile alabilir ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fritöz ve ızgara çeşitleri döküm veya sac ızgara gibi farklı çeşitlilikte modelleri bulunmaktadır. Doğalgazlı endüstriyel mutfak ürünleri, gazmer onaylı ve CE belgeli olarak üretilmiş ürünlerdir.


%8
Meyve Suyu Soğutucu Remta Tekli Şerbet Makinesi 20 Litre
899,00 TL Kdv Dahil
979,00 TL Kdv Dahil
%11
Remta  Çiftli Şerbet Meyve Suyu Soğutucu 20+20 litre
1.199,00 TL Kdv Dahil
1.349,00 TL Kdv Dahil
%6
Limonata Makinası Şerbet ve Ayran Soğutucu Remta Mini
799,00 TL Kdv Dahil
849,00 TL Kdv Dahil
Şenocak Buz Yapma Makinesi
365,00 TL Kdv Dahil
Maker Buz Makinası 220V
452,00 TL Kdv Dahil
%7
ice Maker Buz Makinası 12 Volt Tekne Araba Karavan için
879,00 TL Kdv Dahil
949,00 TL Kdv Dahil
Trebs Buz Yapma Makinesi
399,00 TL Kdv Dahil
Buzzbar Buz Yapma Makinesi
450,00 TL Kdv Dahil
Sunny Su Sebili AT-912
0,00 TL Kdv Dahil
%11
Sıcak Çikolata Makinası ve Sıcak Salep Makinesi
589,00 TL Kdv Dahil
659,00 TL Kdv Dahil
%22
Doğalgazlı Fritöz 5+5 Litre 2 Gözlü Endüstriyel Fritöz
CLOER
0,00 TL Kdv Dahil
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.