Endüstriyel fritöz makinası ile ilgili olarak satılan ürünlerin tamamı 2 yıl garantili ve garanti belgesi kaşelenip imzalanarak gönderilen birinci sınıf paslanmaz malzemeden üretilen yerli ürünlerdir. Patates kızartma, tavuk kızartma, sebze kızartma ve bir çok kızartma işleminde kullanabileceğiniz remta fritöz makinaları ile ilgili olarak siparişlerinizi telefonla veya istocsepeti.com üzerinden kendiniz verebilirsiniz. Sanayi tipi fritöz makinaları ile ilgili olarak tek hazneli fritöz makinası ve çift kapaklı fritöz makinalarından işyerinize uygun olan fritöz makinasını bizden talep edebilirsiniz.
Tek gözlü fritöz ve çift gözlü fritöz ile ilgili olarak almak istediğiniz ürünün özelliklerini bize bildirerek size en uygun fiyatla sanayi tipi fritöz makinası hakkında detaylı olarak bilgi verelim. Fritöz fiyatları endüstriyel boy ve piyasa fiyatının altında uygun şartlarda en ucuz fiyatlarla satılmaktadır. En iyi fritöz markaları ve fritöz çeşitleri için endüstriyel mutfak kategorisinde satışa sunulan remta fritöz makinaları sağlam gövde ve kaliteli iç yapısıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan profesyonel fritöz makinası için profesyonellerin tercih ettiği bir üründür. Fritöz markaları arasında doğal gazlı ve elektrikli fritöz markaları arasında lokanta ve restoranlar için tercih edebileceğiniz ve sepetli olarak haznesine koyabileceğiniz kullanışlı fritözlerdir. Garantili olması ve termostat sistemine sahip olmasından dolayı güvenli bir şekilde kullanmanıza imkan tanıyan fritöz markalarıdır.
Sanayi tipi fritöz fiyatları marka ve modelleri arasında farklı fiyatlarla yer alan ürünlerimiz, birinci sınıf malzeme kullanılarak aynı gün kargo imkanlarıyla hızlı ve kolay bir şekilde size ulaşması sağlanmaktadır. Sanayi tipi fritöz modelleri arasında tek kaplı fritöz ve iki kabinli fritöz modelleri olmak üzere iki farklı çeşitte fritöz bulunmaktadır, bunlar da kendi aralarında elektrikli fritöz, tüplü fritöz ve doğalgazlı fritöz olarak üç çeşide ayrılmaktadır. Fritöz seçimi yapılırken genellikle tavsiye edilen fritöz modeli elektrikli fritöz modelidir. Patates kızartma makinesi olarak kullanılan fritözler daha yüksek kapasitede patates kızartılmasına olanak sağlamakla birlikte, hızlı ve etkili bir şekilde müşteriye parmak patates kızartma işleminde hizmet etmenize imkan tanımaktadır. Sanayi tipi fritöz çeşitleri arasında, camlı ve kapaklı fritöz modelleri bulunmaktadır.
%22
Doğalgazlı Fritöz 5+5 Litre 2 Gözlü Endüstriyel Fritöz
%17
Elektrikli Fritöz 8 Litre Patates Kızartma Makinesi
249,00 TL Kdv Dahil
299,00 TL Kdv Dahil
%0
Üret Elektrikli Sanayi Tipi Fritöz 3+3 Litre Hacimli
249,00 TL Kdv Dahil
249,00 TL Kdv Dahil
%15
3 Litre Elektrikli Fritöz Endüstriyel Mutfak Aletleri
169,00 TL Kdv Dahil
199,00 TL Kdv Dahil
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.