İntex Şişme Botlar ücretsiz kargolu olarak gönderilmektedir. İntex botlar için ücretsiz kargo kampanyasından faydalanmak için ödeme şeklini Havale-Eft şeklinde yapmanız gerekmektedir. İntex şişme botlar Amerika Sahil Güvenlik onaylı ve farklı bölgelerden şişirme özelliğine sahip herhangi bir tehlike oluşturmayan botlardır. İntex Şişme bot modelleri arasında 3 kişilik şişme bot, 4 kişilik şişme bot ve 5 kişilik şişme botlar bulunmaktadır. İntex şişme bot modellerine motor takılabilme özelliği olana yani bot motoru takılan şişme botlar da vardır. İntex şişme botlar vinly malzemeden yapılmıştır. Sipariş verdiğiniz intex şişme bot modelleri hızlı bir şekilde istoç'tan adresinize kargo yapılmaktadır. İntex 68324 şişme bot modeli 4 kişilik bir şişme bottur. İntex 68325 şişme bot modeli ise 5 kişilik şişme bottur. İntex 68351 ve intex 68350 model şişme botlar aynı özelliklere sahip olarak 4 yetişkin taşıma kapasitesine sahip botlardır. İntex 68350 Seahawk botla intex 68351 seahawk şişme bot arasındaki fark sadece profesyonel kürek takımlarının intex 68351 modelinde bulunmasıdır.
İstoç toptancılar çarşısı online satış sistemi sayesinde müşterilerine kapıda ödeme seçenekleri ve havale veya eft ödeme seçeneklerinde ise ücretsiz kargo imkanını sunan sitemiz sayesinde almak istediğiniz ürünü siteye üye olarak online işleminizi gerçekleştirebilir veya bize telefonla ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Aynı şekilde almak istediğiniz ürünleri istoç da bulunan adresimize gelerek kendiniz de satın alabilirsiniz. İntex Şişme botmodellerinin tamamı stoktan hızlı kargo yapılacak şekilde bot almak isteyenlerin hizmetine sunulmuştur. İntex bot deniz botu ve nehir botu kategorilerinde satılmaktadır. İntex şişme botlar arasında en çok tercih edilen modeller genel olarak intex 6824intex 6825intex 68377intex mariner ve intex seahawk II şişme botmodelleridir. Şişme bot çeşitleri arasında intex bot modelleri kadar bestway voyager 500 şişme botmodeli de tutulmakta ve kullanıcılar tarafından tercih edilmektedirler. Şişme bot marka ve modellerine göre değişiklik gösteren ve genel olarak 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 5 kişilik şişme bot modelleri olarak farklılık göstermektedir, farklı boyutlarda oluşan bu şişme botlar taşıdıkları ağırlık oranlarına ve boyutlarına göre farklı gruplarda değerlendirilmektedir. Deniz botları genel olarak tuzlu suya dayanıklı olarak kullanılan malzemeden üretilen şişme botlardır. Nehir botları ise tatlı suda kullanılan ve genel olarak göl ve barajlarda kullanılan şişme bot modelleridir. Deniz botu modelleri ile nehir botu modelleri arasında farklılık olmamasına rağmen genel olarak kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli etkenlerden birisi denizde kullanılan şişme botun, denizden çıkarıldıktan sonra tatlı suyla yani, tuzlu deniz suyundan arındırılması için iyice yıkanması o şekilde kurutularak paketlenip kaldırılması gerekmektedir. Deniz de kullanılan şişme bot çeşitlerinin tamamı için normal suyla temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde botun kullanım ömrü azalmakta ve kurulanmadan veya temiz suyla yıkanmadan kaldırılan botların zamanla hasar görme olasılığı yükselmektedir. Sistemde satışını yaptığımız deniz ve nehir botlarının genelinde profesyonel kürek takımı ve pompası hediye olarak verilmekte ve şişme botların havale ödemelerinde kargo ücreti alınmamaktadır. Zodyak bot modellerinden farklı olarak intex bot çeşitleri kullanım açısından yani ürünün kullanım dışındaki paketlenip kaldırılması ve kullanıma hazırlanma aşaması daha pratik ve genel olarak profesyonel kullanımlar dışında kullanılması daha pratik ve zor olmayan yöntemlerle kişisel olarak kullanabileceğiniz bir bot modelidir.
 

Şişme Bot

Yaz ayları yaklaştığında, hani çiçekler kendini göstermeye başlar ve bahar sıcaklıkları içimizi ısıtır ya, işte o zamanlarda şişme bot meraklıları ve bot almak isteyen, deniz kenarında yaşayanlar veya nehir, göl gibi şişme bot kullanımına elverişli bölgelerde oturanların, en güzel hayel ettikleri şeylerden biri bir şişme bot almak ve denize açılmak oluyor. Haklı olarak bu imkanlardan yararlanmalarına olanak varken bu şekilde bir olanağı kullanmamak ve şişme bot zevkinden mahrum kalmak tabi ki çok normal gözüken bir durum değildir. Şişme bot alırken dikkat edilmesi kurallar ve şişme bot güvenlik seviyelerinin neler olduğu konusunda da araştırma yaparak, güvenli bir şişme bot almak ve aldığınız şişme botu uzun süreli olarak kullanmayı istemek elbette her müşteri gibi sizinde hakkınız. Bu durumda incelemeler yapıldığında ve genel güvenlik kuralları göz önünde bulundurulduğunda intex şişme bot, bir çok bot çeşidinden farklı olarak güvenliğe özellikle botun su yüzeyindeyken patlaması veya olası bir kötü durumdan kullanıcıların etkilenmemesi için bir çok farklı noktalardan şişirilebilir ve patladığında yine su yüzeyinde kalmasına imkan tanıyan bir sistemle üretilmiştir. Deniz botu ile denize açılmak ve denizden gelen serin rüzgarın gizemli kokusunu yaz aylarının sıcaklığında içinize çekmek, daha zevkli bir şekilde balık tutmak ve gezinti botu olarak kullanmak isteyenler için üretim yapan intex bot, bir çok zodyak bottan veya benzer bottan farklı olarak fiyatları çok yüksek olmayan botlardır. Şişme bot için kullanılması gereken bir diğer güvenlik ürünü de kullanıcıların can yeleği kullanması ve şişme bot üzerinde bulunan bütün insanların can yeleği giyerek botüzerinde duruyor olmalarıdır. Şişme botun güvenliği kadar da can yeleğinin takılı olup olmadığı önemlidir, botta yaşanacak herhangi bir olumsuzluk durumunda can yeleği giyilmiş halde olması, en önem verilmesi gereken konulardan biridir. En ucuz şişme bot ve en ucuz can yeleği fiyatlarına online satış sitemizden ulaşabilir ve detaylı bilgilendirme için müşteri temsilcilerimle bağlantı kurabilirsiniz.

Şişme bot modelleri arasında yer alan intex şişme bot ve bestway şişme bot çeşitleri yanı sıra Zodyak bot tarsında botlar da bulunmakta, bu botlar biraz daha profesyonel kullanımı gerektiren bot çeşitleridir. Kürek takımı şişme botta en önemli aksesuarlardan ve hatta olmazsa olmazlardan biri olarak bilinmektedir, motor takılabilen bot dahi olsa ve bot motorunu bota monte ederek denize açılmış dahi olsanız, mutlaka bot küreklerini yanınızda hazır olarak bulundurmanız gerekmektedir, bunun nedeni ise olası bir bot motorundaki sorunla karşılaşmanız durumunda bot küreklerini kullanarak karaya çıkmaya çalışmanız içten bile değildir.

Şişme yatak modelleri arasında yer alan, intex tek kişilik şişme yatak ve intex kendinden motorlu çift kişilik yatak modelleri arasında, kendinden şişirmeli ve otomatik motorlu şişme yatak modelleri bulunmaktadır. Yaz sezonu başlarında özellikle kamp ve yazlıklarda kullanılmak üzere, araç çakmaklığı ile şişirilebilen, yatak modelleri daha çok rağbet görmektedir.


%14
Bot Motoru Elektrikli Şişme Bot Motoru 40 LBS
509,00 TL Kdv Dahil
589,00 TL Kdv Dahil
%11
Elektrikli Şişme Bot Motoru 44 LBS
569,00 TL Kdv Dahil
639,00 TL Kdv Dahil
%12
intex Elektrikli Pompa Bot ve Şişme Yatak Şişirmek İçin
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.