Kar Paleti 

Kar Paleti kış aylarında sürücülerin korkulu rüyası olan kaygan zeminlerde ve yoğun kar yağışının yaşandığı şehirlerde oldukça pratik takıp çıkarma kolaylığının olması ve her zaman kar yağışının yaşanmadığı ancak araç bagajında hali hazırda bekletmek isteyen sürücüler için vazgeçilmez yeni teknolojik bir üründür.
Kar paleti zincirden ziyade bayanlarında rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Kar paleti kullanım rahatlığı yanında sürüş keyfinide bozmayan yapısıyla aracın yol tutuşunu bozmaz. Kar çorabı kış aylarında zincir takma zorunluluğunu ortadan kaldıran ve rahat bir şekilde tekerleğe takıldığı için hem yolunuza hızlı bir şekilde hazırlanmanıza ve hem de gerektiği anda kullanmanıza imkan tanımaktadır. Kar paleti kauçuk olarak üretilen ürünlerden farklı olarak yeni üretilen kar çorabı, kurşun geçirmez iplikten özel olarak üretilen ve tamamen yerli üretim olarak satışlarımız arasında yer almıştır. Kar çorabı yerli üretim olmasıyla birlikte kullanılsa dahi geri iade garantili olarak satılmakta ve satış sonrası müşterinin kar çorabı ile ilgili görüşleri olumsuz olduğu takdirde geri alınmaktadır. Kar paleti buzlu ve karlı yollarda kullanılmak için üretilen ve her lastik ebatları için farklı ürün grupları bulunan yerli üretim bir üründür. Toptan kar paleti veya toptan kar çorabı almak isteyen işletmeler veya otomobil filoları için özel fiyatlar verilmektedir. Kar yağışının ardından yolların ıslak ve karla kaplı olduğu dönemlerde güvenli bir şekilde yolda ilerleyebilmek için kar çorabı kullanılması tavsiye edilmektedir. Kar çorabı kullanım alanları bakımından buzlu ve karlı zeminlerde aktif olarak kullanabileceğiniz ve otomibilinizle güvenli bir şekilde hareket edebileceğiniz bir malzemeden üretilmiştir. Kar çorabı yorumları arasında olumsuz yorumların bulunmamasının bir diğer sebebi ise kar paleti alarak araçlarında lastik dişlerinin yenilmesi gibi yorumların bu ürün için geçerli olmamasından kaynaklanmaktadır.

Bottari Kar Çorabı

Buzlu zeminde araç kullanımını zincir takılmış gibi kolaylaştıran ve zincirden daha pratik olarak kullanım özelliği sağlayan yeni bottari kar çorabı ile ilgili merak ettiğiniz bütün konular hakkında bizden destek alabilirsiniz. Kar çorabı kullanım alanlarına bağlı olarak ticari araçlar ve binek otomobiller için kullanım imkanları sunmaktadır. Genel kullanım amacı buzlu ve karlı zeminler olan bu ürün kurşun geçirmez iplikle örülmüş ve bütün olarak lastiğe giydirilme şeklinde kullanılmaktadır.
Bottari marka olarak üretilen lastik kar çorapları arasında olan ürünümüz, italyan malı olarak üretilmiş ve bottari kalitesi ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Piyasa fiyatlarından çok daha aşağıdaki fiyatlarla satışı yapılan bottari araç kar çorabı için, müşteri temsilcilerimize ulaşarak sipariş verebilir veya adresimize gelerek de ürün satın alabilirsiniz.
%47
Kar Çorabı Örme Kar Paleti Lastik ve Kauçuk Kar Zinciri
%0
Kar Paleti Veldem V1 Kar Lastik Çorabı Zincire Son
119,00 TL Kdv Dahil
119,00 TL Kdv Dahil
%0
Kar Paleti Veldem V2 Kauçuk Lastik Kar Paleti
119,00 TL Kdv Dahil
119,00 TL Kdv Dahil
%34
Rock Tiger Araç Kar Çorabı Yerli Üretim Ucuz Fiyatlı
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.