Tost Makinesi

Kullanım şekli ve kullanım amacına bağlı olarak farklı modellerde ve farklı özelliklerde üretilen bu makinelerin genel amacı, iki ekmek arasına kaşar veya sucuk gibi yiyeceklerin konularak, alt tabaka ve üst tabakaların ısıtılması ile ekmeklerin kızartılarak pişirilmesi işlemini gerçekleştiren makineleri ''tost makinesi'' denilmektedir.
Döküm malzeme kullanılarak üretilen ve aynı anda birden fazla tostun pişirilebildiği, sanayi tipi mutfak ekipmanları arasında kullanılan büyük tost makinelerine, sanayi tipi tost makinesi denilmektedir. Sanayi tipi tost makineleri ''istoç sepeti'' tarafından farklı model ve özelliklerde satışa sunulmuştur. Sanayi tipi tost makinelerinin amacı büfe ve kantin gibi mekanlarda veya iş yerlerinde hızlı bir şekilde hem lezzetli tost üretimini yapmak ve hemde müşterinin talebine bağlı olarak, büyük ebatlarda tost üretmeği amaçlayan iş yerlerine hizmet edecek, büyük boy tost makinesi satışı yapmaktayız.
Tost makinesi tırtırlı döküm malzemeden üretilmiş ve üretilen döküm alanının büyüklüğüne göre isimlendirilmiştir. Tost makinelerine verilen isimler, makinenin büyüklüğünü göstermekte ve şu isimlerle isimlendirilmektedir; 8 dilim tost makinesi, 12 dilim tost makinesi, 16 dilim tost makinesi, 20 dilim tost makinesi ve 24 dilim tost makinesi ismiyle isimlendirilen, toplamda altı farklı tost makinesi büyüklüğü bulunmaktadır.

%17
Remta Tost Makinası 16 Dilim Lüx Elektrikli Büfe Tipi
289,00 TL Kdv Dahil
349,00 TL Kdv Dahil
%18
Sanayi Tipi Döküm Tost Makinası 16 Dilim Tüplü
269,00 TL Kdv Dahil
329,00 TL Kdv Dahil
%15
Doğalgazlı Tost Makinası 16 Dilim CE Belgeli Gazmer Onaylı
%13
Islak Hamburger ve Tost Makinesı Elektrikli Sanayi Tipi Döküm
%14
16 Dilim Tost Makinaları Sanayi Tipi Elektrikli Döküm Plaklı
%17
Tüplü Tost Makinası 20 Dilim Endüstriyel Büfe Cafe Modeli
%10
Hem Tost Hem ızgara Makinesi Elektrikli Döküm Sanayi 70cm
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.