Valtilatör markaları arasında ufo vantilatör, klass vantilatör ve rubenis vantilatör İstanbul Taptancılar Çarşısı İstoç'tan online olarak satılmaktadır. En ucuz vantilatör markaları arasında yer alan klass vantilatörler piyasada en ucuz vantilatörler arasında bulunmaktadır. En iyi vantilatör olarak ise Ufo Vantilatör modelleri bilinmektedir, ancak fiyat farkı standart soğucutular arasında çok fazla olduğundan dolayı çok fazla tercih edilmemektedirler. Sanayi tipi vantilatör almak isteyenlerin tercihi ise Rubenis sanayi tipi vantilatörler oluyor. Yaz aylarının sıcak günlerinde özellikle sıcak iklimde olanlar için bulundukları ortamları ve çalışma alanlarını serinletmek isteyenlerin tercih ettiği pervane ile soğutma sistemine sahip aspiratör ve diğer ismiyle anılan vantilatör genel olarak online satış sitemizde farklı marka ve modellerde bulunan ürünlerle sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak satılmaktadır. Elektrikli soğutucu modelleri arasında yer alan ev tipi aspiratörler ve sanayi tipi aspratör olarak farklı gruplarda ürünler satılmaktadır. En iyi vantilatör ile ilgili bilgi almak isteyen müşterilerimiz bizlere ulaşarak satışını yaptığımız ve müşteri yorumları olumlu olan vantilatör modellerini müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir veya bizlerin tavsiye ettiği vantilatörler hakkında daha detaylı bilgi alabilirler.  Pervaneli soğutucu satın almak isteyen müşterilerimizin yapmaları gereken en önemli aşamalardan biri ihtiyaçlarına uygun gelen en iyi pervaneli soğutucuyu seçmeleri olacaktır, şayet aspiratör seçimi aşamasında tam olarak karar verememiş durumdaysanız müşteri temsilcilerimizden aspiratör seçimi hakkında bilgi alabilirsiniz. Pervane ile soğutan soğutucu veya ortamın havasını değiştiriciler genel olarak kullanım koşullarına ve kullanım alanlarına göre farklı modellerde bulunmaktadırlar, bunlar arasında tavana montaj yapılabilen ve dönerek soğutan kanatlı soğutucu, sanayi tipi aspiratör ve endüstriyel aspiratörler gibi çeşitli marka ve modellerine göre farklılık göstermektedir.
 

Vantilatör

Yaz aylarının en sıcak günlerinde serin dostumuz olarak bildiğimiz vantilatör, en iyi fiyat avantajları ve en ucuz vantilatörfiyatlarıyla satışa sunulmakta ve müşteri memnuniyetinin yaygın olduğu ürünler bulunarak satışına özen gösterilmektedir. Aspiratör denildiğinde yaz sıcaklarının yanı sıra bunaltıcı nem oranlarının yüksek olduğu Akdeniz ve Marmara belgesi akıllara gelmektedir. İnsanoğlunu kışın soğuklardan şikayetci olması ve yaz sıcakları geldiğinde de sıcaklardan bunalarak vantilatörve klima gibi geçici çözüm araçlarıyla bulunduğu ortamın sıcaklığını değiştirmeye çalışması artık bir gelenek haline gelmiştir. Bu kadar da haksız davranmamıza gerek yok, çünkü birçok insan sanayi tipi ürünler kullanma konusunda haklı sebepleri bulunuyor, tamam eskiden belki vantilatör gibi elektrikle çalışan aletler yoktu, ancak serin su kenarlarında yaylalar ve yüksek dağlık bölgelerde serin ovalar vardı, insanlar yaz ayları geldiğinde çadırını ve ihtiyaçlarını hatta hayvanlarını alarak bu yaylalara, serin dağ eteklerine ve su olan bölgelere geçici göçler yapıyordu. Şimdilerde ise tatile gidemeyen ve sıcak ofislerinde veya işyerlerinde, ev hanımları ve çocuklar için de yaz aylarında çekilmez olan sıcak evlerde kalma zorunluluğu ve ekonomik bağımsızlığını koruyabilmeleri, yaşam mücadelesi verebilmeleri için işyerlerinde çalışmaları gereken insanlar aspiratör kullanarak serinleme çabasındalar. Herkesin gönlünde yaz aylarında yaylaya çıkmak, serin sularda yüzmek ve dağ havasını soluyarak serin bir yaşam sürme umudu elbette var. İmkanların elvermemesi soğutma gibi geçici ve aldatıcı çözümler bulmaya insan oğlunu yöneltmiştir ve yöneltmeye de devam edecektir.

Vantilatör modelleri ve markaları arasında ufo soğutucu ve rubenis vantilatör modelleri yer almaktadır. Ufo vantilatör çeşitleri arasında ise kule tipi ufo vantilatör ve ufo buharlı vantilatör modelleri bulunmaktadır. Rubenis marka ürünlerinin çeşitleri arasında ise sanayi tipi rubenis vantilatör en çok tercih edilen modelleri arasında rbs 20 sanayi üçlü soğutucu ve rba 3 ev tipi hava üfleyen modeli en çok tercih edilen ev için buharla soğucutucu çeşitleri arasında sayılabilmektedir.

Vantilatör çeşitleri olarak ev tipi vantilatör ve pervaneli aspiratör modelleri olarak bir çok ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Online satış istoç toptancılar çarşısından hizmete açılan online satış sitemizden sipariş verebilirsiniz.

%34
Klass Vantilatör Stand Fan 16'' Vantilatör (İNDİRİMDE)
%12
Sanayi Tipi Vantilatör - Büyük Endüstriyel Boy Vantilatör
Alf DSİV-01S Vantilatör
249,00 TL Kdv Dahil
Alf Epiv-01 Vantilatör
239,00 TL Kdv Dahil
Arnica Serin
118,92 TL Kdv Dahil
Arnica Yıldız Vantilatör
129,97 TL Kdv Dahil
King K6100 Hava Soğutucu
300,95 TL Kdv Dahil
King K1604 Vantilatör
60,94 TL Kdv Dahil
Raks BF16STD Vantilatör
80,26 TL Kdv Dahil
Raks SF16RC Vantilatör
95,45 TL Kdv Dahil
Raks SF16STD Vantilatör
93,02 TL Kdv Dahil
Raks BF12STX Kutu Fan
0,00 TL Kdv Dahil
%14
Sanayi Tipi Vantilatör Ayaksız ve Metal Gövde Paslanmaz
249,00 TL Kdv Dahil
289,00 TL Kdv Dahil
%14
Duvar Tipi Vantilatör Büyük Boy 75cm Çapa Sahip Sanayi Model
%17
Tavan Vantilatörü Sanayi Model Sarhoş Dönen Tavana Montajlı
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.