İstoç Antalya Fuarı 7-11 Mart 2013

İstoç Antalya Fuarı

 
İstoç Antalya Fuarı ile ilgili olarak bir çok firma arasında katılım gerçekleştiren firma yetkilileri ve firma çalışanlarının genel amacı, ürünlerini Türkiye de bulunan girişimci firmalarla paylaşmak ve daha fazla müşteri yelpazesine ulaşarak, ortak noktalar bulmaya çalışmaya yönelik bir fuar düzenlemesi yapıldı. İstoç Antalya fuarı, istoç esnafı tarafından geleneksel hale dönüştürülerek 2013 yılı fuarı olarak da 7 mart - 11 mart tarihleri arasında gerçekleşen organizasyona yüzlerce firma katıldı.
İstoç Antalya fuarı ile ilgili olarak katılımcı firmaların kendi ürünlerini ve firmalarını tanıtma fırsatı buldukları ve Türkiye genelinde katılımcı firmaların yanında başka tedarikçi firmalarla birlikte, ürün satışı yapan mağazaların katılımlarıyla da bir çok yeni ürünle birlikte firmalar tanıtımlarını yapmaktadır.
Antalya tost makinesi ve Antalya çay kazanı ürünleri ile ilgili olarak ihtiyacınız olan endüstriyel mutfak ürünleri ile ilgili olarak ayrıntılı ürünlerin tamamını online satış sitemizden rahatlıkla satın alabilirsiniz.
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.