Motorlu Testere Fiyatları Benzinli Ağaç Kesme Testeresi

Motorlu Testere Fiyatları Benzinli Ağaç Kesme Testeresi
Motorlu Testere Fiyatları Benzinli Ağaç Kesme Testeresi

Motorlu Testere Fiyatları Benzinli Ağaç Kesme Testeresi

Ürün Kodu: MOTORLU TESTERE
ÜRÜN FİYATI
199,00 TL
%0 İNDİRİMLİ
199,00 TL
Kategori : Motorlu Testere
Garanti Süresi : 24 Ay
23,22 TL den başlayan taksitlerle!!

Motorlu Testere 52cc Zincirli Motorlu Testereler

Motorlu testere kullanım kolaylığı ve uygun fiyatı ile tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Motorlu testere almak isteyenlerin tercihi olarak bilinen mur-cell motorlu testere en ucuz motorlu testereler arasında yer almasına rağmen fiyatına göre kıyaslandığında bir çok motorlu ve zincirli testere fiyatlarına oranla hem ekonomik ve hemde piyasa fiyatının altında olmasına rağmen kaliteli bir yapıya sahip motorlu testere özelliği taşımaktadır.
Benzinli testere özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı ve uygun fiyatı ile motorlu benzinli testere almak için ihtiyaç duyulan ürünler arasında bu testereyi de inceleyerek testere hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Motorlu Testere Özellikleri:

Motorlu testerede 2 zamanlı motor kullanılmıştır.
52cc ve 2.5 kw güce sahip bir motorlu testere özelliğindedir.
52 kama uzunluğuna sahip motorlu testeredir.
Motorlu testere dişli sayısı 36 adettir.
Ağırlığı: 5 Kilo 250 Gram
Motorlu testere ile bir depo benzin doldurulduğunda 8-10 ton arasında odun kesme imkanı sağlamaktadır ve deposu ortalama 3tl ile doldurulabilmektedir.

Motorlu Testere Paket İçeriği:

Motorlu testere içerisindeki malzemeler aşağıdaki gibi sıralanmıştır.
Motorlu Testere Bar Koruması
Motorlu testere için güç ünitesi
Zincir Testere Motorlu testere için
Motorlu testere Alyanı
Benzinli Testere Tornavidası
Motor Kapağı


Mur-CELL 5200 52 CC lik Motorlu Testere

2 zamanlı 52 cc lik zincirli motoruyla ormanda odun kesmenizde ağaç kesmenizde bahçeniz peyzaj düzenlemelerinizde baş yardımıcınız olacak.Tam olarak 36 adet dişliye sahip olan motorlu testeremizin her alanda kullanabilirsiniz.Benzinle çalışan motorumuz ortalama 3 tl ye doldurulmakta ve 8 ile 10 Ton arasında ağaç veya odun kesimi yapabilirsiniz.Kolay çalışma ve kolay kapatma seçenkleri ile de dikkat çekici.Motorlu testerimizin üzerinde bulunan Jikle ile soğuk havalarda da çalışma performansından ödün vermeyecektir.Motorlu testerimizin gösterdiği performansa inanamayacaksınız.
Mur-Cell Marka Motorlu Testeremiz Fiyatı ve Performansı Açısından Bulunmaz Bir Üründür.Tüm İşlerinizde ucuz ve kaliteli kesim yapabileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü bir üründür.Kullanımı kolay olan ve ağırlığı ile hareket kalibiyetinizi rahatça yorulmadan yapabileceğiniz piyasada eşdeğerlerinden farkı olmayan ucuzluğu ve kalitesi ile mükemmel bu ürüne sahip olablirsiniz...

Motorlu Hızar

Motorlu testere olarak yaygın isimle kullanılan ve daha çok anadolu da motorlu hızar olarak bilinen benzinli ağaç kesme testeresi ile ilgili olarak bilinen en yaygın bilgilerden biride motorlu hızar satın alındıktan sonra kullanılmadan önce 1 depo benzin konulduktan sonra bu benzinin bitinceye kadar motorlu testerenin rolanti ayarında çalıştırılması gerektiğidir. Tahmini olarak bu çalıştırma süreci uzun süre devam edebileceğinden motorlu testerenin rolanti ayarında çalıştırılması sürecinde bir yerde sabitlenmesi ve zencirinin herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesinden dolayı güvenli bir şekilde, çocukların veya benzer kişilerin motorlu testere çalışır durumdayken yanına yaklaşmayacağı şekilde dikkatlice çalıştırılması gerekmektedir. 
Motorlu testere ile ilgili olarak kullanım alanlarını saymak gerçek anlamda bir zorluk gösterecek durumlardandır. Motorlu testere kullanım şekli ve kullanım alanları bakımından yüzlerce hatta daha fazla alan sayılabilir. Bu sayılabilecek motorlu testere kullanım alanları arasında, odun kesmek, ağaçları budamak, ağaçların kuru dallarını kesmek, ağaçların kötüklerini küçültmek, son bahar ayında kış için yakacak ağaçları kesmek gibi yüzlerce veya daha fazla seçenek sayılabilir. Ağaç kesme ile ilgili olarak saydığımız bu seçeneklerden herhangi birine ihtiyaç duyan aileler ve özellikle yetişkin kişiler motorlu testereyi sipariş vererek adreslerine kadar kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler.

ÜRÜN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
TAVSİYE ÜRÜNLER
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.