Air Climber Zayıflama Aleti - Air Climber Stepper Step Aleti

Air Climber Zayıflama Aleti - Air Climber Stepper Step Aleti
Air Climber Zayıflama Aleti - Air Climber Stepper Step Aleti Air Climber Zayıflama Aleti - Air Climber Stepper Step Aleti Air Climber Zayıflama Aleti - Air Climber Stepper Step Aleti Air Climber Zayıflama Aleti - Air Climber Stepper Step Aleti

Air Climber Zayıflama Aleti - Air Climber Stepper Step Aleti

Air climber step aleti, kullanıcıların beğenisini toplayan ve kullanıcıların beğenisinin fazla olduğu bir üründür. Havalı step aleti olarak da bilinmektedir.
Ürün Kodu: AİR CLİMBER ZAYIFLAMA ALETİ
ÜRÜN FİYATI
369,00 TL
%33 İNDİRİMLİ
249,00 TL
Kategori : Spor Aleti / Zayıflama
Garanti Süresi : 24 Ay
29,05 TL den başlayan taksitlerle!!
Air Climber Step Aleti Zayıflamanın Eğlenceli ve Yeni Yöntemi; Kompresörlü Air Climber sizi yormayan spor aleti

Hava Basıncını Spor Aletiyle Buluşturan Air Climber Step Hava Basıncı Sayesinde Hareketleri Kolay ve Kendinizi yıpratmadan spor yapmanıza olanak sağlayan yeni teknolojik bir üründür.
Air Climber Kampanyası HAVALE - EFT - PTT ÖDEMELERİNDE ÜCRETSİZ KARGO

AİR CLİMBER STEP ALETİ

TERMAL ZAYIFLAMA KEMERİ HEDİYE! TERMAL ETKİLİ ZAYIFLAMA KEMERİ SPOR YAPILIRKEN KULLANILDIĞINDA BEL BÖLGESİNDE HIZLI TERLEME SAĞLAMAKTA VE BEL BÖLGESİNİN HİSSEDİLİR DERECEDE İNCELMESİNDE ETKİLİ OLMAKTADIR.

SİPARİŞİNİZİ VERİN ÜRÜNÜ HEMEN KARGO YAPALIM! AİR CLİMBER STEP ALETİ SATIŞLARIMIZ İÇİN SINIRLI STOK BULUNMAKTADIR.

Air Climber Step Aleti Stepper Zayıflama Aleti
Air climber step aleti ile zayıflamanın ve etkili bir şekilde forma girmenin yöntemlerini artık rahat ve kolay bir şekilde, evinizin veya işyerinizin ortamında yaşayabilirsiniz.
Air climber video görüntülerini izleyerek, yapmanız gereken hareketler hakkında ve çalışmalar hakkında detaylı olarak bilgiye ulaşabilirsiniz.
Nasıl satın alabilirim ve air climber nerede satılır gibi düşüncelere girmeden müşteri temsilcilerimizi arayarak air climber siparişi verebilir ve kargonuz geldiğinde airclimber ödemesini kapıda kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.
Air Climber Step aleti zayıflama sağlayan ve bir çok insanın air climber yorumları ve kullancı görüşleri bölümünde yorumlarını bıraktığı zayıflama aleti olarak online satış sayfamıza eklenmiştir. Air climber step aleti ile ayaklarınızı kullanarak spor yapmanızı ve air climber kullanırken size yardımcı olan mekanizması sayesinde kolay bir şekilde spor yapmanızı sağlamaktadır. Air climber online satışı sitemizde satılmakta ve indirimli olarak en iyi ürün, en ucuz air climber fiyatıyla satılmaktadır.
İSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISINDAN İTHALATÇI FİRMALAR SAYESİNDE TOPTAN FİYATINA PAREKENDE SATIŞI YAPILMAKTADIR. AİR CLIMBER İNDİRİMLİ VE KAMPANYALI FİYATIYLA SINIRLA SAYIDA STOK!! İNDİRİMLİ FİYATLA SATIŞA SUNULMUŞTUR.
Air Climber Üzerinde Bulunan 7 Farklı Özellik Sayesinde Rahat Kullanım Sağlar

Spor yapılan toplam süre göstergesi
Adım/Dakika miktarı göstergesi
Toplam step hareketi sayısını gösteren sistem
Nabız ölçer sayesinde nabız seviyenizi gösterir
Yakılan toplam kaloriyi göstererek çalışmanızın sonucunda nekadar kalori yaktığınızın farkında olun.
Gösterge Açma ve Kapama Tuşu

Air Climber Teknik Özellikleri:

Kullanan kişinin ağırlığı en fazla: 135 kg olmalı
Dijital Gösterge özelliği: Zaman, adım/dakika, toplam adım, kalori ve geçiş modülü bulunmaktadır.
Gösterge Modeli : LCD ekranlı.
Diğer Özellikler : Kaymayan ayaklık sayesinde rahat bir şekilde spor yapmanızı sağlar
Step için çift hava körüğü bulunmaktadır. Spor aletlerinde kullanımıyla bir çok ülkede satış rekorları kıran air climber yeni bir metodla spor yapmanıza olanak sağlar.
Lüks kaymayan ayak platforları sayesinde uzun süreli kullanım sağlar.

Air Climber Siparişinizle Birlikte Gönderilecek Paket İçeriği;

1 Adet 3 ayrı egzersiz proğramı içeren DVD
1 Adet Uzmanlarca hazırlanmış exstara diyet programı sayesinde aç kalmadan zayıflamanıza imkan sağlayacaktır.
1 Adet Güç ipi bulunmaktadır.

Air climber nedir, sorusuna verilecek en iyi yanıtlardan biri formda kalmak ve zinde bir vucut için üretilen yeni tip bir spor aletidir.
Air climber üzerinde bulunan ve yaktığınız kalorinin ölçümünü gerçekleştiren ve step ayarlarınızı gösteren bir göstergesi bulunmaktadır.
Airclimber spor aleti özenle üzerinde çalışılarak geliştirilen ve yeni uygulamalarla spor yapmaya farklı boyutlar kazandırılan bir step aletidir. Sıradan step aletlerinden farkı ise air climberi farklı kılan özelliği olarak komprosörlü olması ve sizin güç sarfetmeden ayağınızı yeden kaldırmanıza olanak sağlamakta böylelikle daha hızlı ve daha rahat spor yapma imkanını kavuşmanıza olanak sağlamaktadır.
Hava yastıkları sayesinde step yapmanın kolaylaştırıldığı ve farklı direnç seviyelerine sahip, pedal yüksekliğini çalışma programınıza göre ayarlayabileceğiniz, yeni nesil step aleti air climber ile daha zinde bir yaşam ve fazla kilolarınızdan kurtulmak amacıyla kullanabileceğiniz bir üründür.
Step yapmak isteyen ancak yorucu mekanik spor aletleriyle uğraşmak niyetinde olmayan kullanıcılır ve yaşlı kişilerle ayak ve diz ağrısı yaşayan kişiler için spor yapmayı zevkli ve kolay bir şekle büründüren air climber step aletiile kendinizi yormadan spor yapabilir ve sakatlanma ihtimalinizi düşünmeden yaşlı, genç ve çocuklar dahil her yaş grubuna hitap edebilecek bir aile spor aleti olarak kullanabilirsiniz.
Air climber ile birlikte gelen takviye ipleri sayesinde step yaparken aynı zamanda kol ve bileklerinizi de çaşlıştarabilir, kas gruplarınızın da çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Farklı online satış sitelerinde çok daha yüksek fiyatlara satılan air climber online satış sitemizde toptan fiyatına satılmaktadır.
Air climber teknik özelliğinde bulunan sistemi sayasinde güç seviyesini kendi zevkinize göre ayarlayabilir ve yavaştan hızlı veya kolaya doğru bir periyot izleyebilirsiniz.
 
Air Climber Genel Özellikleri:
Taşıyacağı Maksimum ağırlık miktarı : 135 Kg
Air Climber Dijital Gösterge Özelliği: Zaman,

Air climber üzerinde bulunan kollarınızı ve vucudunuzun üst kısmını çalıştıracak spor bağlantı aparatları sayesinde mevcut kas gruplarınızı hem formda tutmanıza ve hemde kas gruplarınızın belirginleşmesine olanak sağlamaktadır. Profesyonel olarak spor yapan kişilerin en büyük eksiklik olarak gördükleri şey spor salonu dışındayken formda kalmalarına imkan verecek bir profesyonel spor aleti olanaklarını ev ortamında bulmak için sayısız spor aleti ile evlerini donatmaları veya her zaman rahat bir şekilde kullanabilecekleri bir spor aleti ile tanışmamış olmalarıdır. Air climber Amerikada satış rekorları kırmasında etken olan bu özelliği ile sizi yormadan rahat bir şekilde spor yapmanıza olanak vermekle birlikte, bir çok yaş grubundan insanın aynı rahatlık ve zindelikle spor yapmalarına imkan sağlamasıdır.
Air Cilber Video Görüntüleri ve Air Climber Görselleri

Air Climber Egzersizleri İle İlgili İpuçları

Seviyenizi belirleyerek air climber step aleti ile çalışmaya başlamalısınız. Yeni başlayanlar ( son zamanlarda sınırlı miktarda spor yapanlar) veya kardiyovasküler, yağ yakıcı ve dayanıklılık kazandırıcı bir çalışma yapmak isteyenler, air climber step hareketlerine tam alışmadan Bodycord’u kullanmamalı ve başlarken direnç ayarını en düşük numaralı ayar konumuna getirerek başlamalıdır. Air climber step aleti ile ilk kez çalışma yapıyorsanız, hafif bir pedal direncine karşı hızlı, kolay ve düzenli bir ritim çalışması yapmanız gerekmektedir. Bu sizin yorgunluğunuzun ve zahmetsiz bir spor yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Orta ve ileri düzeydeki sporcular için ise ileri seviyedekiler (daha önce Air Climber kullanmış veya benzer aerobik kondisyonları iyi durumda olanlar), daha yoğun bir şekilde kas güçlendirici bir çalışma yapma düşüncesinde olanlar, yaklaşık olarak 10 dakikalık bir step çalışmasının ardından Bodycord’u kullanabilir ve diren ayarını üçüncü kademe veya daha yüksek bir kademeye getirebilirler. Bu şekilde çalışma programını izleyen kişilerin üst ve alt bedenlerinin daha fazla dirence karşı çalışmasını sağlamış olurlar.


Air climber zayıflama aleti ile ilgili olarak yorumları ve detayları incelemek için sayfamızda bulunan yorum bölümünü veya kategori haberleri bölümlerini inceleyerek air climber step aleti hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Air climber step aleti hakkında düşüncelerinizi ve görüşlerinizi alma düşüncesi olan müşterilerin veya ürünü inceleyenlerin fikir sahibi olması için sizlerde sayfaya yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Air climber video yukarıdan izleyebilir ve ayrıntılı olarak air climber videolar da gösterilen hareketleri ürün geldiğinde kendiniz de uygulayabilirsiniz. Siparişinizle birlikte air climber video dvd de kutu içerisinde gelmektedir.
Air climber ile her zaman spor yapmaya hazır olun, işten geldiniz yorgunsunuz ve spor salonuna gitme imkanını zok, iş yorgunluğu sonrasında spor salonuna gitmek için hem vakit bulamıyor ve hem de yorgunluktan spor yapamıyorsunuz, size uygun olan air climber spor aleti ile hem yorulmadan spor yapacak ve hem de yaz aylarında sıcak havanın etkisiyle fazla ter atarak rahatlıycaksınız. Air climber bir çok kişinin kullanımına olanak sağlayan özel yapısı sayesinde size yorgunluk hissi vermeden zayıflamanıza yardımcı olmakla birlikte hızlı ve kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelmesiyle de vakit kazandıracaktır. İster yağınızın altına koyun ister kapının arkasına air climber ortaya çıktığında spor aletiniz hazır demektir. 
Amerika'da beşyüzbin adet üzerinde satış yapan ve tüm zamanların en iyi satış yapan spor aleti olarak ün kazanan air climber artık Türkiye de satışı yapılan ve hızlı bir şekilde tanınan bir ürün haline geldi. Henüz televizyon reklamları yapılmadığı için fiyatları indirimli olarak satılan air climber reklam alanlarına girdikten sonraki fiyatları oldukça can yakacağa benziyor. Air climber fiyatları ile ilgili olarak ayrıntılı inceleme yapıldığında bir çok kişi tarafından olumlu yorumlar alan ve almayı düşünen kişileri cezbeden bir spor aleti olarak gündemde kendine yer edinmeye başladı.

Havalı Step Aleti

Genel olarak ayakların konulduğu bölgenin havalı sistemle çalışması ve siz ayağınızı havaya kaldırdığınızda, yardımcı kuvvet uygulamasından dolayı, spor yapmanın eğlenceli ve kolay bir şekil aldığı havalı step aleti olarak bilinen bir üründür.
Air Climber Satış Noktaları ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçebilir ve adresinize ürünü sipariş verebilirsiniz. Air climber zayıflama aleti ile satış fiyatları genel olarak indirimli ve kampanyalı olarak satılmaktadır.
Air climber en ucuz fiyatlarla ve kapıda ödeme yöntemi hariç, yani havale veya eft ile ödeme yapıldığında air climber en ucuz fiyatla kargosuz olarak satın alabilir ve indirimli fiyatından yararlanabilirsiniz.

Air Climber forum ile ilgili olarak yazıları okuyarak air climber forum yazılarındaki yorumları inceleyerek size neler kazandıracağı hakkında yorumları inceleyip ürün siparişini ona göre verebilir ve air climber faydalarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Air climber nedir sorusuna verilebilecek en iyi yanıt forum yazılarından da anlaşılacağı gibi, spor yapmanın kolay ve zekli yönü olarak açıklanabilir.

Air Climber hakkında yorumlar ve içeriklerle ilgili olarak sizlerin yaptığı yorumları inceleyen kişilerin düşünceleri olumlu yada olumsuz olarak değişebildiği için kullanan müşterilerimizden ricamız almış oldukları air climber step aleti yorumları ile ilgili gerçek ifadelerini sayfamızda bulunan yorumlar bölümüne yazmaları olacaktır. Air climber hakkında yazılan yorumların tam olarak gözükebilmesi için sayfaya yorumlarınızı kendi ifadenizle bırakmanız gerekmektedir.
Air climber kullanıcı yorumları kullanan kişilerin yazmış oldukları düşüncelerini veya air climber almak isteyenlerin kullanan kişilere sordukları soruların genelini oluşturan bir sayfadır. Air climber kullanıcı yorumları ile ilgili olarak bize sormak istediğiniz herhangi bir soru veya benzer bir konu olduğunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek yorumlarınızı veya sorularınızı rahatlıkla aktarabilirsiniz.
Spor yapmak için gösterdiğiniz çaba size ağrılı ve sıkıcı bir sonuç doğurmamalı, dünyaca ünlü spor eğitmenlerinden Brenda Dygraf tarafından geliştirilen ve hava komprosörü ile spor aletini bir arayara getirerek yeni bir spor aleti olarak air climber steper aletini ortaya çıkaran eğitmenin, air climber step aleti ile başarmak istediği şey spor yapmak isteyenlerin rahat ve olanaklar içerisinde en zahmetsizce spor yapma zevkini yaşamalarını sağlamayı başarmaktı.
Brenda Dygraf tarafından üzerinde uzun süre çalışılan ve daha sonra insanlarla buluşturulan bu ürün bir çok ülkede yüzbinlerce satış rekoruna ulaşan ve halen satılmakta olan bir ürün. Air climber yakın bir zamanda Türkiye pazarına girmiş ve çok farklı kesimler tarafından talep görmüştür. Air climber kilo vermeyi daha eğlenceli ve kolay bir yöntemle yapmanızı sağlamayı amaçlar. Benzersiz yapısı ve hava basıncı teknolojisinin kullanılmasıyla air climber, eklem ağrısı veya benzer rahatsızlıkları olan insanlarında kullanabilecekleri, ayak ve diz bölgesine yoğun baskı yapmayan yeni nesil ayarlanabilir bir spor aletidir.
Air climber spor yapma aleti ile ilgili olarak toptan siparişleriniz için ve diğer adetli alımlarınız için özel fiyat talep edebilir ve siparişlerinizin hızlı bir şekilde talep ettiğiniz adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Air Climber Hepsiburada siparişleriniz ile ilgili olarak hepsini almak istediğiniz şekilde kapıda nakit veya havale yöntemleriyle hepsiburada siparişi verebilir ve siparişlerinizin hepsi birlikte geldiğinde adresinizde ödeme yaparak satın alabilirsiniz.
Air climber sceam sipariş hattını arayarak step aletini sipariş vermeniz için yapmanız gereken telefon numaramızla bize ulaşmak ve müşteri temsilcilerimize adres bilgilerinizi iletmek olacaktır. Air Climber 149 üzerinde bulunan iki ayak bölmesinin kunulacağı yerin özel yapısı sayesinde ayak tabanınıza baskı yapmayan bir ayaklık bölümü geliştirilmiştir bu sayede ayaklarınızı kullanırken acı duymadan uzun sürelis spor yapmanıza olanak sağlamaktadır. Air climber sipariş ile ilgili olarak vermiş olduğunuz air climber sipariş takip sistemini kullanarak siparişlerinizin takibini anbe an yapabilirsiniz. Air climber fiyat avantajlarından yararlanmak için havela veya eft yöntemi ile ödeme seçeneğini seçerek air climber fiyat konusunda en ucuz fiyatla satın alabilirsiniz.
Air climber step aleti kullananlar arasında ortak nokta kolay bir spor yapma yeteneğine sahip olmak için komprosörlü ayaklıklar yardımıyla ve körüklü sistemi sayesinde sizlerin yorulmanıza olanak vermeden spor yapmanızı sağlayan sistem sayesinde air climber step kullananlar için en avantajlı yöntemi gerçekleştirdiği için air climber yorumları genel olarak olumlu yorumlardan oluşmakta ve orjinal air climber ürününe sahip olmanını ayrıcalığını yamaktadırlar.
Air climber kullanıcıları her geçen gün Türkiye'de artan ve İstabul merkezli olarak kargo çıkışı yapılan zayıflama aletini adresimize gelerek de satın alabilirsiniz. Air climber satın almak isteyen müşterilerimiz bize telefon ile ulaşarak ürün hakkında ve kalitesi hakkında detayları öğrenebilirler. Orjinal air climber olan ürünümüz piyasada satılan ve körükleri çabuk bozulan air climber spor aletleriyle alakası bulunmamaktadır. Satılan air climber zayıflama aletlerinden hiç birinde şuana kadar bizim müşterilerimizden air climber körükleri bozulması ve benzeri bir şikayet gelmemiştir.

Air Climber Egzersiz Sıklığı

Çalışmalara başlarken, air climber step aleti ile ilk başladığınızda, iki günde bir egzersiz yaparak başlamanızı öneririz. Şayet genel olarak hayatınızda düzenli bir şekilde spor yapmıyorsanız ve air climber step aleti ile ilk kez uzun bir aradan sonra, düzenli bir şekilde spor yapmaya başlıyorsanız, mutlaka başlangıç olarak iki günde bir kez çalışmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Yeni başlayanlar 5 dakikalık bir programla başlamalı ve daha sonra 15 dakikalık bir çalışma programı ile devam etmelidirler. Ardından çalışmalarınızın belirli bir aşamaya gelmesi sonrasında, çalışma sürenizi 30 dakikaya çıkarabilirsiniz. Benzer şekilde farklı bir alternatif yol izleyerek, çalışmalarınızı üç seans şeklinde ve her seansı 10 dakikalık çalışmalar halinde de gerçekleştirebilirsiniz. Zindelik seviyeniz fazlasıyla yüksekse her gün egzersiz yapabilirsiniz ama her zaman vücudunuzun sesini dinlemeyi unutmayınız.

Air Climber Esneme Hareketleri

Air climber step aleti ile çalışmaya başlamadan önce her zaman tempolu yürüyüş egzersizleriyle ısınmalısınız. Isınma hareketleriniz bittikten sonra da esnekliğinizi artırmak için ve daha sonrasında kaslarınızın ağrımasını önlemek amacıyla esneme hareketlerini yapmalısınız.

Air climber step aleti ile çalışmaya başlamadan önce yapmanız gereken esneme hareketleri sırasında, ani ve sert hareketlerden kaçınmalısınız. Yavaş ve rahat bir şekilde uygulayabileceğiniz egzersiz hareketleri ile ısınmalısınız. Kaslarınızda hafif bir gerilme hissedinceye kadar esneme pozisyonuna gelin ve bu hareketleri yaparken 20-30 saniye kadar bu gerilme anında bekleyiniz. Nefeslerinizi yavaş, ritmik ve kontrollü alıp verin ve asla esneme hareketleri sırasında nefesinizi tutmayınız.


Air Climber Nedir?
Air climber nedir sorusu ilk duyulduğunda aklımıza takılan soruların başında gelmektedir. Air climber zayıflama aletleri arasında zayıflamayı kolaylaştıran ve spor yapmayı zor durumlarda daha rahat ve konforlu bir duruma getiren yeni bir spor aletidir. Air climber özellikle spor salonuna gitme imkanı bulamayan veya spor yapmayı bir zahmetli iş gibi gören kişilerin daha rahat bir şekilde evlerinde fazla enerji harcamadan rahat bir spor yapmalarına olanak sağlayan bir step aletidir. Air climber step aleti mühendislerin ve spor uzmanlarının ortak çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılmış körüklü step aletidir. Körüklü olmasının en büyük avantajı aşağı doğru indirilen palet kısmının daha az yorgunluk veren özelliği sayesinde step aletini zahmetsiz ve hareketli hale getirmek ön planda tutulmuştur. Air climber step aleti orjinal olarak yurt dışından getirilen ve tamamen sıfır air climber ürünü olarak ambalajında sizlere kargo yoluyla adresinize teslim edilen bir üründür.
Air climber step aleti reklamları şuanda aktif olarak Türkiye'de yapılmadığı halde belli bir satış oranı yakalamış ve Yurt dışında bir çok ülkede satış rekorları kıran step aletidir.
Zayıflama ürünleri ile ilgili olarak, yaz aylarının geldiği son günlerde, daha önce farklı ülkelerde satışı yapılan, air climber step aleti satışlarımıza eklenmiştir. Özellikle spor yapmanın kolaylaştırıldığı havalı step aleti sayesinde, spor yapmanın eğlencesine varacaksınız.
  • Günlük spor ihtiyacınızı karşılamanız amacı ile sizleri rahat ev ortamında spor yapmaya teviş eden bir ürün olarak, piyasada oldukça fazla tutulan ve müşteri yorumları genel olarak olumlu olan, yeni bir spor aleti ile tanıştırıyoruz. Air climberstepper ayak bölümünün hareket alanına eklenen hava kanalları sayesinde, spor yapmanın sevimli hale gelmesini sağlayan yeni bir üründür. Air climber hava kanallı spor aleti ile ilgili olarak, farklı forumlarda yazılan yorumları inceleyebilirsiniz, ancak yorumların gerçekleri yansıttığından emin olarak karar veriniz. 

ÜRÜN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
TAVSİYE ÜRÜNLER
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.