Elektrikli Çay Makinası Sundem 80 Bardak Çay Demleme

Elektrikli Çay Makinası Sundem 80 Bardak Çay Demleme
Elektrikli Çay Makinası Sundem 80 Bardak Çay Demleme Elektrikli Çay Makinası Sundem 80 Bardak Çay Demleme

Elektrikli Çay Makinası Sundem 80 Bardak Çay Demleme

Kampanyalı olarak satılan 8 litre hacme sahip çay makinesini indirimli ve avantajlı olarak satın alabilirsiniz. Çay makineleri arasında farklı markada ürünler bulunmaktad
Ürün Kodu: 9 LİTRE 80 BARDAKLIK
ÜRÜN FİYATI
199,00 TL
%20 İNDİRİMLİ
159,00 TL
Kategori : Sundem Çay Makinası
Garanti Süresi : 24 Ay
18,55 TL den başlayan taksitlerle!!

 Sundem Çay Otomatı 80 Bardaklık 9 Litrelik Çay Makinası

Sundem Çay Otomatları Farklı Boyutları, Kullanım Kolaylıkları ve Termostat Özellikleriyle Farkını Kanıtlıyor

İstanbul Toptancılar Çarşısı (İSTOÇ) dan Çay Otomatı Fırsatı

HIZLI, GÜVENLİ, EKONOMİK

KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

HAVALE - EFT - KREDİ KARTI ÖDEMELERİNDE ÜCRETSİZ KARGO!
NOT: KAPIDA ÖDEMELERDE  KARGO ÜCRETİ 10 TL %2B 10 TL TAHSİLAT BEDELİ ALINMAKTADIR. YANİ KAPIDA ÖDEME YAPMAK İSTEDİĞİNİZDE %2B 20 TL MASRAF ÇIKMAKTADIR. MASRAFSIZ OLARAK HAVELA-EFT-PTT-KREDİ KARTI YÖNTEMLERİNİ KULLANABİLİRSİNİZ.
ÜCRETSİZ KARGO! (Havale – EFT - Kredi Kartı Ödemelirinde)

Sundem Otomatlarının gövde ve demlik grubu tamamen birinci kalite AISI 304 kaliteli paslanmaz çelikten ve derin çekme yöntemiyle yapılmıştır. Çay otomatının su ve dem haznelerini içinde bulunduran kısımdır. Kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Dem haznesi Paslanmaz Çelik olarak imal edilmiştir.  Dem haznesi süzgecin içerisinden süzülen demi toplar.

80 bardak çay makinesi

Ayarlanabilir süzgeç özelliğinin sayesinde çay tortuları ve tanecikleri süzülür, berrak ve temiz bir çay hazırlanmış olur.

Seviye göstergeleri ile cihazın içinde kalan çay ve su miktarı rahatlıkla gözükür.

Kullanımı kolay dayanıklı tahliye muslukları vardır. Su ve dem hazneleri birbirinden bağımsız olduğundan istenilen koyulukta çay alınabilir.

Taşıma kulpları paslanmaz çelikten ısı iletimini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. El yakmaz.

Ayarlanabilir otomatik ısı termostatı cihazın içindeki suyu istenilen sıcaklıkta tutmaya yarar. Su sıcaklığı düştüğünde otomatik olarak çalışır ve ısıtıcıyı çalıştırır. Enerjiden tasarruf sağlar.

Rezistans çay otomatının içindeki suyu ısıtmaya yarar. Özel tasarlanmıştır.

Sinyal lambası çay otomatının çalışma durumunu gösterir.

Gövdesi 304 krom 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir.

2 YIL GARANTİLİ'DİR
             

• Dem haznesi ve süzgeci paslanmaz çeliktir.
• Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar.
• Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.
• Hijyenik ve uzun ömürlüdür.
• Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.
• Isı yalıtımlı kulplar ile taşınabilir.
• Su ve çay seviye göstergelerine sahiptir.
• Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır.
• Gün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir.
• Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatılmıştır. 
• Özel model muslukları ile ergonamik kullanım sağlar.

Signature Çay Makinaları dokuz ana parçadan oluşmaktadır.

Gövde; AISI 304 kalite paslanmaz çelikten yekpare olarak derin çekme yöntemiyle imal edilmiştir. Cihazın su ve dem haznelerini içinde bulunduran kısımdır.


Kapak; AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yan kısmında 3 adet buhar tahliye deliği bulunmaktadır.

Elektrikli Çay Makinesi Dem Kabı; alüminyum sıvama yöntemiyle imal edilmiştir. Süzgeçten süzülen demin toplandığı haznedir.

Süzgeç; çayı süzen, çayın tortusuz ve berrak olmasını sağlayan haznedir. Alt ve yan kısımlarının paslanmaz telden yapılmış olması sayesinde, çayı daha iyi süzer ve berrak dem oluşmasını sağlar.

Gösterge Grubu; cihazın içerisinde bulunan dem ve su miktarını gösterirler.
Musluklar; Kendi fabrikasında ileri teknoloji ile imal edilmiş olan kullanımı kolay ve dayanıklı özel basmalı musluklar kullanılmıştır. Su ve dem haznelerinin ayrı olması sayesinde istenilen koyulukta çay alınmasını sağlar.
Taşıma Kulpları; tamamen firmamızın tasarımı olan taşıma kulpları ısı iletimini en az seviyeye indirecek şekilde dizayn edilmiş olup, tamamen AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Sinyal Lambası; cihazın çalışma konumunu gözlemeye yarar. Isıtıcı devreye girince yanar, ısıtıcı devreden çıkınca söner.

Otomatik Isı Termostatı; özel kaliteli termostat sayesinde cihaz içindeki suyun sıcaklığı rahatlıkla kontrol edilebilir. Suyun sıcaklığı azaldığında termostat otomatik olarak devreye girer ve ısıtıcıyı çalıştırır. Su kaynama sıcaklığına geldiğinde otomatik olarak ısıtıcıyı kapatır.

Cihazın montajında ısıya dayanıklı silikon contalar kullanılarak, su kaçakları önlenmiştir.
Tüm ürünlerimizin elektrik devrelerinde 300°C sıcaklığa dayanan özel kablolar kullanılmaktadır.

Ürünlerimizin elektrik grubunda kullanılan fişli kablo, rezistans ve termostatlar TSE belgeli olup ISO 9000 standartlarıyla imalat yapan firmalardan temin edilmektedir.

 

Bakım Onarım Ve Kullanımı:

Otomatınızı kesinlikle topraklı prizle kullunanız.

Çay otomatının içindeki sıcak su varken kesinlikle taşımaya kalkmayınız. Su dökülerek size zarar verebilir.

Otomata su doldururken tahliye musluklarının kapalı olmasına ve fişini çekili olmasına dikkat ediniz.

Çihazın düz ve sağlam bir zemine yerleştiriniz. Aşırı sarsıntılı ve titreşim olan yerlerde kullanmayınız.

Çayı doğrudan dem haznesine doldurmayınız. Süzgecin içine koyunuz, aksi takdirde tahliye musluğu tıkanabilir.

Çay Otomatı

Çay Makinesi

 

Otomatı kesinlikle akan suyun altına tutarak temizlemeyiniz.

Çay otomatınızın dış yüzeyini temizlerken çizici ve sert temizlik maddeleri kullanmayınız. Nemli bir bezle silmeniz yeterli olcaktır. Çıkmayan çay ve kireç lekeleri olursa bunları sirkeli veya limonlu suyla ıslatılmış bezle silebilirsiniz.

Çay otomatının içindeki rezistansı haftada bir kez kaliteli bir kireç sökücü ile temizleyiniz. Kesinlikle susuz çalıştırmayınız. Kireçlenme veya susuz çalışma nedeniyle bozulan cihazların yedek ısıtıcısını bulabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır:

Cihazın ilk kullanımından önce içine tamamen su doldurarak 30 dakika kadar kaynatınız. Sonra suyu dökerek iyice çalkalayınız. Çay otomatınızın su haznesine ihtiyacınız olan suyu doldurunuz, yine ihtiyacınız olan çay miktarını ayarlayarak süzgecin içine doldurunuz, ihtiyacınız olan çay miktarını ayarlayarak süzgecin içine doldurunuz, Fişi takınız ve termostat düğmesini 100 – 110 C ye getiriniz. Isıtıcının çalıştığını gösteren (sarı) lamba yanacaktır, yaklaşık 25-45 dakika sonra çay otomatının içindeki su kaynamış olcaktır. (Kaynama süresi cihazın kapasitesine göre değişir)

Su kaynadıktan sonra termostat düğmesini ısıtıcı lambası sönünceye  kadar geriye çevirerek söndüğü yerde bırakınız. Böylece çay otomatının içindeki su sıcaklığının 95-100C de kalmasını sağlamış olcaksınız. Dem için gereken suyu süzgecin içine boşaltınız ve cihazın kapağını kapatınız. 10-12dk. sonra çayınız artık demini almış, servise hazırdır, Afiyetle içebilirisiniz.

Günlük ve Periyodik Bakım:

Çay otomatınızın gövdesini ıslak sünger ile temizleyip kurulayınız.

Süzgeç ve dem haznesindeki çay kararmasını her hafta çamaşır suyu ile temizlerseniz çayınız daha lezzetli olacaktır.

Çay otomatınızın rezistansının içine en ufak bir hafta ara ile veya kireçle kaplandığı zaman (kırmızı uyarı lambası su varken de yanıyorsa) mutlaka kireç sökücü ile temizlenmelidir.

Cihazınızı -5C 40C arasındaki sıcaklıklarda ve maksimum %2560 nem oranındaki ortam şartlarında kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye edilen kullanım koşullarında kullanılması durumunda ömrü 10 yıldır.

Çay Otomatını Taşıma ve Yer Değiştirme:

Çay otomatının taşınma işleminde öncelikle elektirik bağlantısı kesilmelidir.

Çay otomatı yan saplarından tutularak dik şekilde taşınmalıdır.

Çay Makinesi Fiyatları indirimli ve en ucuz elektrikli çay makinesi fiyatları için doğru adrestesiniz.

İster kapıda ödeme olarak sipariş verin isterseniz havale olarak sipariş verin, siparişleriniz hızlı bir şekilde kargoya verilmektedir.

Elektrikli çay makinesi modelleri arasında yer alan kolay kullanım ve rahatlığı ile tavsiye edilen ve aynı zamanda en çok tercih edilen çay makinesi modelidir.

Çay makinesi markaları arasında bir çok marka saymak mümkün, ancak incelemekte olduğunuz çay makinesi yerli üretim olarak üretilen ve yedek parçaları fiyat olarak daha düşük fiyatlarla temin edilebilen 2 yıl garantili bir çay makinesidir. Çay makineleri arasında en iyi markaya ait olabilecek ürünler arasında sayısız marka saymak mümkün ancak, büyük markalar hem reklam maliyetini ve hem de diğer şirket giderlerini çay makinesi maliyetlerine ekledikleri için genel olarak fiyatları yüksek bulunmaktadır. Markaya para ödemeye gerek kalmadan hem kaliteli hem de garantili bir çay makinesi almak isteyenlerin tercihi olarak sunulmuştur. Çay makinesi aynı gün kargo yapılması ve Türkiye'de bulunan bütün il ve ilçelerle birlikte köylere de kargo gönderimi yapılmaktadır. İşyerleri için üretilen çay makinesi aynı zamanda ev kullanıcılarının da tercih ettekleri büyük toplantılarda ve özel günlerde kullanıma uygun olan bir çay makinesi modelidir.  Arçelik çay makinası, arzum çay makinası ve beko çay makinası gibi sayabileceğimiz onlarca büyük çay makinası üreticilerinin üretmiş olduğu ürünlerle ihtiyaçlarınızı gideremediğinizi düşünüyorsanız sizin için üretilmiş olan ve bir çok kullanıcısı bulunan indirimli bu çay makinesini düşünebilirsiniz. Almış olduğunuz çay makinesi para iadeli olarak satılmakta ve memnun kalmadığınız veya beğenmediğiniz çay makinesini iade ederek ödediğiniz ücreti geri alabilmektesiniz.

 

ÇAY MAKİNASINA DAİR HERŞEY

Büro tipi çay makinası almanın en avantajlı ve indirimli çay makinası almak istediğiniz adresinize teslim edilcek şekilde sipariş verebilir ve siparişlerinizin hızlı bir şekilde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Endüstriyel büro tipi çay makinası markaları ve modelleri ile ilgili olarak ayrıntılı incelemeleri online satış sitemizde yapabilirsiniz.

Büyük boy çay makinası marka ve modelleri arasında yer alan en büyük çay makinesinden tutunda en küçük çay makinesine kadar her model ve boyutlarda çay makinesi marka ve modellerini incelyerek sipariş verebilir ve almış olduğunuz çay büyük boy çay makinelerinin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Elektirikli çay makinası almanın ve toptan elektrikli çay makinesi siparişi vermenin avantajlı yönleriyle dilerseniz kredi kartınızla veya dilerseniz nakit olarak kapıda ödeme yöntemleriyle elektrikli çay makinesi modellerini sipariş verebilirsiniz. Çay makinesi marka ve modellerini inceleyerek elektrikli semaver makinelerini de satın alma yöntemleriyle birlikte inceleyebilirsiniz. 

Elektrikli çay makinası en ucuz ve indirimli satış yöntemlerini incelemek ve satışlarla ilgili olarak araştırma yapmak için aramakta olduğunuz internet sitelerinden aldığınız cevaplar karşısında net bir içerik ve kalite karşınıza çıkmıyorsa, kaliteli çay makinesi satın almak ve kaliteli hizmet almak için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Elektrikli çay makinası fiyatları güncel olarak sürekli indirimli fiyatlarla ve avantajlı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Çay makinesi fiyatları ve indirimli olarak ürün alımı yapmak için kargo dahil olarak adresinize gönderilen elektrikli ucuz çay makinesi fiyatlarıyla size sunulmaktadır.

Hangi çay makinası iyi marka ve modele ait diye düşünmenize gerek kalmadan bizleri arayarak en iyi çay makinesi markasına ve modeline sahip olmak için tek yapmanız gereken sabit telefon hattınızdan veya standart işyeri numaralarımızdan biriyle bizi aramak ve çay makinesi modelleri arasında yer alan en iyi marka çay makinesini en ucuz fiyatla satın almak için bizimle irtibata geçmeniz olacaktır.

Ofis tipi çay makinası aramaktan artık sıkıldınız mı? Aradığınız ofis tipi çay makinesi yerine kettle almak zorunda kalmadan, şık tasarımlara sahip çay makinelerine sahip olmak ve gelen misafirlerinizi ofisizinde rahatlıkla karşılayabilmek için artık doğru adrestesiniz. Ofisinizde kullanabileceğiniz çay makineleri arasında yer alan indirimli ve hediyeli çay makineleriyle artık kendinize ve misafirlerinize en büyük iyiliğiniz profesyonel seviyede bir çay otomatı veya çay kazanı görevini de görebilecek bir çay makinesi sahibi olmak olacaktır.

Ofis çay kahve makinası paslanmaz çelikten ve  endüstriyel mutfak ürünleri arasında yer alan marka ve modellerden herhangi birini satın alabilir ve almış olduğunuz çay makinelerini ofisinizde kullanma klavuzlarını detaylı olarak okuyarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis tipi çay kahve makinesi çeşitleri çift musluklu ve tek musluklu olarak çay potu markaları bulunmaktadır. Çay kahve makineleri genellikle kullanım kolaylıklarıyla ve kullanma sistemleriyle rahatlık ve huzur sağlayan ürünler arasında yer almaktadır.

Otel tipi çay makinası sistemli olarak kullanıcıların rahatlığı ve güvenin üst düyzeyde tutucak şekilde üretim aşamalarını ve güvenlik sistemlerini rahatlıkla geçebilen sistemlere sahip çay makineleri kullanılmıştır. Otel tipi çay makinası alan müşteri veya kullanıcı kitlesi genellikle elektrikle çalışan çay makinalarını tercih ediyorlar, otel tipi çay kazanları arasında kullanılan tüplü veya normal gazla çalışan eski sistemle lpg çay makinaları kullanılan tüplerden kaynaklanan güvenlik sorunlarından kaynaklanan nedenlerden dolayı kullanımıyla ilgili kısıtlamalar yapılmakla birlikte, tehlikenin daha az seviyede olması için elektrikle çalışan ürünler daha fazla tercih edilmektedir.

Otomatik demleyen çay makinası adı altında satılan ürünlerin genel olarak herhangi bir otomatik çay demleme yöntemi değilde, otomatik olarak termostatlı çalışan çay makinaları diye anılması ayrı bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Otomatik termostatlı çay kazanları veya çay makinaları elektrikle çalışan çay makinalarının suyu kaynattıktan sonra kendini otomatik olarak kapatmasıyla birlikte su veya çay ısısının belirtilen sıcaklık seviyesinden aşağıya indiğinde kendisi otomatik olarak devreye girmekte ve kullanılan cihazın elektrik sarfiyatı daha az düzeyde elektrik tüketimi harcamaktadır. Elektrik enerjisinden tasarruf etmek amacıyla genellikle termostatlı çay makinaları kullanılması tavsiye edilmektedir. Online satış sitemizde satılan elektirikli ve otomatik termostatlı ürünlerin tamamında bu sistemler kullanılmıştır.

Otomatik çay makinası sistemleri ve kullanım şekilleri ile normal termostat sisteminde kullanılan cihazlardan farklı olarak üzerlerinde bulunan dijital gösterge sayesinde içerisinde bulunan çayın sıcaklık seviyesini gösteren bir sistem kullanılmıştır. Kullanılan otomatik çay makinaları üzerindeki gösterlerin kullanım şekilleri daha rahat ve pratik olmasından kaynaklanan nedenlerden dolayı daha pratik olduğu düşünülmektedir, ancak otomatik çay makinaları termostatlı çay kazanlarına oranla daha farklı seviyede gözükmektedir. 

Otomatik çay makinası kullanım şekli pratik olarak kumandalı ısıtıcı veya kumandalı televizyon misali sürekli olarak dijital göstergesinden kontrolü ile uğraşmak gerekmektedir, ancak otomatik termostatlı çay makinalarında böyle bir problem bulunmamaktadır. otomatik olarak belirlediğiniz ısı ayarlarında güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çay makinası üretim şekli ve yöntemleriyle 304 paslanmaya çeliklerin uygun koşullar altında işlenerek ve gerekli serlik ve kıvama getirilen kalıp çeliklerin belirtilen boyutlarda ve kıvrımlarda kesilerek uygun pres makinalarında işlenmesiyle çay makinasının genel kalıpları oluşturulmaktadır. Evimizde kullandığımız veya işyerimizde kullandığımız çay mikanalarının şık bir tasarımla paslanmaz çelik şeklinde karşımızda olmasının elbette maliyeti ve zahmeti hemen gerçekleşen birşey değil. Her iş gibi çay makinasını çelikten yapmanın da zorlukları ve zahmeti bulunmaktadır, saatlerce çalışan kaynak ve pres işçilerinin sanayi tipi bir çay makinası üretmek için saatlerce paslanmaz çelikle uğraşmalarının sonucunda bizlerin sıcak çayımızı yudumlayacağımız bir çay makinesi evimize veya işyerimize almamıza olanak sağlamaktadır.

Profesyonel çay makinası üreticilerinin tamamını tek bir online satış sitesinde toplayarak sizin ihtiyacınız olan profesyonel ürünlere sahip olmanızı sağlamaktayız. Profesyonel endüstriyel çay makinaları ile ilgili olarak ayrıntılı incelemeler de bulunan firmamız Türkiye'nin önde gelen en iyi çay makinası üreticilerini bir araya getirerek sizlere hizmet vermektedir. Endüstriyel çay setleri ile ilgili olarak araştırmalar yapıldığında her markanın daha doğrusu kendisini kanıtlamış markaların online satış sitemizde istoç ucuzluğu ile satıldığını görmekteyiz. Özellikle toptan çay makinas almak isteyen ve müşterilerene profesyonel hizmet veren işyerlerine hizmet etmek ve yaptığımız hizmetin karşılığını en iyi şekilde müşteri memnuniyeti olarak bize dönmesini sağlamak bizim en büyük başarımız olduğunu kabullenmekteyiz.

Sanayi tipi çay makinası otellerin ve sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını normal elektrik prizle kullanıma olanak veren sistemle karşılamak amacıyla üretilen çay makinalarıdır. Sanayi tipi endüstriyel çay makinesi almanın avantajı daha fazla kişiye daha pratik çözüm yöntemleriyle hizmet verme amacı gütmektedir. Çay makineleri arasında yer alan sanayi ürünleri her kullanıcı için çeşitli boylarda ve kilo boyutlarında kapasiteye sahip çay makineleri üretilerek hizmet verme anlayışına sahiptir. Özellikle otellerde ve cafelerde kullanım imkanları tanıyan çay makinaları, okul kantinleri, öğretmen odaları ve daha bir çok çay makinası ekipmanlarına ihtiyaç duyan sanayi kuruluşlarında kullanıma imkan tanımaktadır.

Sanayi çay makinası fiyatları en ucuz fiyat aralığından en yüksek fiyat aralığına kadar üretim ağlarını genişleten ve farklı kalite ve boyutlarda üretim yapan tesislerin ürünlerini sizler için bir araya getiriyoruz. Sanayi tipi çay makinesi fiyatları arasında yer alan bardak kapasitesi ve litre kapasitesi olarak belirlenen ürünlerden ihtiyacınız olan ürünler için bizden ürün talebinde bulunabilirsiniz.

ÜRÜN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.