Gastro Şeffaf Küvet Polikarbon 1/ 200 mm GNP-162060
%10
Ücretsiz Kargo
Yorum Yap
Stok Kodu
GNP-16200 GASTRO ŞEFFAF KÜVET GN 1/6 200 MM
KDV Dahil
293,78TL
326,42 TL
Garanti Süresi
24 Ay
Şeffaf Gastro Küvet GN 1/9 65 mm
GNP-1965
Gıda temasına uygun PC polikarbon hammaddeden üretilmiştir.
Ürün Ağırlığı : 230 gr
Ürün En/Çap : 176 mm
Ürün Boy : 162 mm
Ürün Yükseklik : 200 mm
Litre : 2,5 lt
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Gastro Şeffaf Küvet Polikarbon 1/ 200 mm GNP-162060 Gastro Şeffaf Küvet Polikarbon 1/ 200 mm GNP-162060 - GNP-16200 GASTRO ŞEFFAF KÜVET GN 1/6 200 MM