Şeffaf Gastro Küvet GN 1/3 200 mm GNP-13200
%10
Ücretsiz Kargo
Yorum Yap
Stok Kodu
GNP-13200 Şeffaf Gastro
KDV Dahil
556,95TL
618,84 TL
Garanti Süresi
24 Ay
 Şeffaf Gastro Küvet GN 1/3 150 mm GNP-13150
Gıda temasına uygun PC polikarbon hammaddeden üretilmiştir.
Ürün Ağırlığı : 365 gr
Ürün En/Çap : 325 mm
Ürün Boy : 176 mm
Ürün Yükseklik : 150 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Şeffaf Gastro Küvet GN 1/3 200 mm GNP-13200 Şeffaf Gastro Küvet GN 1/3 200 mm GNP-13200 - GNP-13200 Şeffaf Gastro